Na co zwrócić uwagę wybierając piłkarzyki lub stół bilardowy?

Każdy mężczyzna chciałby posiadać w swoim domu piłkarzyki. Dają one świetną rozrywkę w gronie przyjaciół oraz beztroską rozrywkę. Stół z piłkarzykami nie zajmuje wiele miejsca, w związku z czym można go ustawić dosłownie wszędzie. Cieszą się one również sporą popularnością w knajpach, pudach czy też świetlicach.
piłkarzyki
Source: http://www.vivafitness.pl/
Stoły do piłkarzyków można podzielić na zarobkowe oraz sportowe. Różnią się one tym, że te zarobkowe zawierają wrzutnik na żetony lub pieniądze. W momencie, gdy zdecydujemy się na kupno takich piłkarzyków należy zwrócić uwagę na kilka ważnych elementów. Przede wszystkim dobrze by było, by w górnej części stołu posiadały one szybkę. Dzięki niej powiększa się komfort zabawy oraz zabezpiecza ona sprzęt przed rychłym zniszczeniem. Tutaj oferta: graj w piłkarzyki. Istotne jest także podświetlenie. Musi być ono perfekcyjnie dobrane to znaczy tak, aby nie oślepiało graczy oraz było stosownie jasne. Jeśli oprócz osób dorosłych z piłkarzyków będą korzystać także dzieci trzeba zakupić takie, które mają teleskopowe pręty. Dzięki temu wypychana rurka nie wychodzi na druga stronę i nie spowoduje urazu gracza z drugiej drużyny.

granie w bilard
Author: Jacek Becela
Source: http://www.flickr.com
Oprócz piłkarzyków pospolitym pragnieniem panów są także stoły bilardowe. Tutaj już należy mieć dużo wolnego miejsca, by się zmieścił, nie przeszkadzał i szczególnie, aby można było swobodnie grać. Również istotne jest to, z czego został zbudowany a co za tym idzie, jaka jest jego waga. Te wykonane z najwyższej jakości mogą posiadać wagę osiągającą aż 500 kilo, dzięki czemu są stabilne w trakcie gry. Powinno się, więc się upewnić czy konstrukcja lokalu mieszkalnego utrzyma taki ciężar. Następnym ważnym szczegółem jest sukno. Im mniej jest ono włochate tym szybszy i bardziej precyzyjny jest ruch bili. Prócz stołu ważne też są dodatki do niego. Trzeba kupić kije bilardowe, które wywodzą się od popularnych producentów. Jednakże, gdy jesteśmy osobami, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z bilardem świetnym rozwiązaniem są niedrogie modele. Od czasu do czasu takie dodatki jak właśnie kije bilardowe, trójkąt, kreda oraz komplet bill dołączane są do stołu. Sprawdź także inne ciekawe propozycje: www.sport-shop.pl/tenis-i-badminton-tenis-stolowy-c-82.html.