Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/twincoveconfections.com/includes/menu.inc).

Na przekór obiegowym opiniom, faceci lubią być w centrum zainteresowania.

Męski styl kreują dodatki, to one najwłaściwiej określają mężczyznę z klasą i to w doposażenie warto inwestować. Hurtownia galanterii ze skory sprzedaje akcesoria, które wykreują postać dobrze ubranego i współczesnego pana. W dzisiejszych czasach przywództwo nad torbami przechwyciły kobiety. Pomimo tego, że na z początkiem swojego istnienia były dodatkiem typowo męskim.

torba męska
Author: Peter McConnochie
Source: http://www.flickr.com
Pomimo dominacji damskiej torby, wygodne i zgodnie z najnowszymi trendami modele dla facetów stają się także popularne. Akcesoria mogą bardzo wiele powiedzieć o ich posiadaczu, dlatego męskie obuwie, skarpetki, paski, zegarki, okulary przeciwsłoneczne i plecaki powinny ze sobą współgrać (więcej na ten temat).

Torba czy to na treningi czy do pracy – powinna być dostosowana do wymagań pana. Zwłaszcza, jeśli mają się w niej pomieścić różne rzeczy, jak laptop czy tablet. Warto także zadbać o stylowy krój wybierając się na trening. Walizka to szczegół aranżacji, który musi być skonfigurowany z pozostałą częścią ubioru. Jeśli mężczyzna decyduje się na fason skórzany musi pamiętać, żeby kolorystycznie harmonizował z obuwiem, paskiem do spodni, a nawet paskiem od zegarka. Bez wyjątku, użyte w ubiorze gadżety ze skóry muszą być tej samej barwy. Naturalny mężczyzna w każdych okolicznościach i o każdej porze musi właściwie się przedstawiać – niedopuszczalna jest torba na trening czy plecak wybrany do szykownego i stylowego zestawienia.

portfel
Author: Incase
Source: http://www.flickr.com
Najbardziej rozpowszechnionym typem toreb są teczki dla mężczyzn (link). Powinny być wykonane z naturalnej skóry i mieć tradycyjny, prosty format. Ich ponadczasowość powoduje, że nie wychodzą z mody przez wiele sezonów. Jeśli facet decyduje się na bardziej codzienny styl, to jest hurtownia galanterii skórzanej, w której można do woli wybierać fasony. Znaleźć tu można plecaki dla mężczyzn o sportowym kroju, ogromne worki albo małe modele z krótką rączką, w sam raz do noszenia w ręce. Wersja dużych toreb będzie przydatna w codziennych sytuacjach takich jak chociażby potrzeba zabrania rzeczy do pracy. Fantastycznie zastąpi także walizkę w bagażu podręcznym, dzięki wszytym schowkom bez problemu można się zapakować na kilkudniowy wyjazd służbowy.