Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/twincoveconfections.com/includes/menu.inc).

Śliskie zagadnienie: biżuteria męska

Przede mną troszkę trudny temat - biżuteria dla mężczyzn. Zagadnienie pełne raf i mielizn. Wielu chłopców po zobaczeniu podobnego połączenia frazeologicznego mogłoby popaść jeśli nie w popłoch (wszakże prawdziwy mężczyzna niczego się nie boi) to przynajmniej w zakłopotanie. Ci z nich którzy mają tendencje do filozofowania być może zadumaliby się nad kondycją współczesnego mężczyzny a nawet nad zamianą ról społecznych która niekwestionowanie się dokonuje w naszym społeczeństwie.

facet
Author: ozan şenol
Source: http://www.flickr.com
Zacznijmy od najmniej kontrowersyjnego tematu dotyczącego biżuterii dla panów, mianowicie spinek do mankietów. Kojarzymy je na ogół ze starszymi panami w garniturach, może nawet z dziadkami. Nieduże te gadżety wykonane często są z metalu - często szlachetnego. Może to być złoto, srebro lub też powleczone mogą one być warstwą polerowanego niklu. Istnieje możliwość wygrawerowania na spinkach dowolnego motywu: od herbu miasta czy też szkoły po imię wybranki.

sygnet
Author: Steve
Source: http://www.flickr.com
Nieco bardziej odważni mężczyźni (lub nowocześniejsi) mogą poeksperymentować z wisiorkami dla mężczyzn albo kolczykami dla mężczyzn. Tutaj - podobnie jak to jest w przypadku biżuterii dla pań - istnieje bardzo wiele wzorów takich gadżetów, inaczej jednak niż w przypadku pań iż takie akcesoria są dość ryzykownym akcentem. Dzieje się tak ponieważ osobnikom płci brzydkiej w dziedzinie mody o wiele mniej się wybacza, przez co dużo łatwiej chcąc być oryginalnym otrzeć się o śmieszność. Zalecam zatem w temacie wisiorków dla mężczyzn daleko idącą ostrożność. Na temat również w tym miejscu: atrakcyjna biżuteria specjalnie dla mężczyzn.

Najbezpieczniejszym rozwiązaniem może być tzw. nieśmiertelnik, zaś najbardziej ryzykowne mogą być kolczyki dla mężczyzn (w tym miejscu więcej na temat: eleganckie wisiorki dla panów). Kupno tego asortymentu biżuterii można porównać do chodzenia po polu minowym. Już sam pomysł - jeżeli się nie jest żeglarzem który marzy o byciu piratem - jest prawe jak taniec na wulkanie. Niby bezpiecznie a jednak jest coś nie w porządku. Czasami warto zasięgnąć porady wizażysty w tym nieco grząskim temacie.