Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/twincoveconfections.com/includes/menu.inc).

Casio – produkty przeznaczone dla aktywnych ludzi

Casio jest przedsiębiorstwem międzynarodowym, które wywodzi się z Japonii. Firma orientuje się na produkcję i sprzedaż artykułów elektronicznych. W jej bogatym asortymencie znajdziemy produkty takie jak: kalkulatory, aparaty fotograficzne, telefony komórkowe oraz instrumenty muzyczne.
Modele zegarków są bardzo zróżnicowane – Casio ma wzory zarówno męskie, dla kobiet jak i dla dzieci. Odpowiedni dla siebie produkt odnajdzie w ofercie zarówno elegancki mężczyzna jak również stylowa kobieta a również zaciekły sportowiec.
zegarek na rękę
Author: Gatol fotografia
Source: http://www.flickr.com
Dla panów działających dynamicznie, chcących ciągle nadzorować czas, firma Casio proponuje zegarek Casio SGW-400HD -1B. Wzór ten wyposażony jest w niestandardowe funkcje takie jak opcja pomiaru temperatury, wysokości, ciśnienia powietrza oraz wyposażony jest w podświetlaną tarczę. Model ten jest wspaniałym produktem dla ludzi lubiących podróże, lubiących energicznie spędzać czas na łonie natury – jest on kombinacją komfortu, użyteczności i atrakcyjnego wyglądu.

Następną ofertą firmy Casio (więcej: http://www.ceneo.pl/11024995) dla mężczyzn, którzy energicznie spędzają każdy wolny czas jest wyjątkowy, ciekawy model zegarka Casio SGW-400H-1B2. Zaprojektowany z myślą o osobach zajmujących się sportem. Ważnym elementem owego modelu jest wytrzymałość. Odporny na większość czynników zewnętrznych, zaskakuje swoją skutecznością – szczególnie w okolicznościach, jakie wymagają specjalistycznych opcji, jak na przykład pomiar ciśnienia atmosferycznego.Nadzwyczajnym zegarkiem zaprojektowanym dla aktywnych jest także model Casio PRW-2500T-7C. Nietuzinkowa opcja dla klientów, które chcą nadzwyczaj funkcjonalnego produktu: z tym zegarkiem nie należy odczuwania obaw o rozładowanie baterii – wyposażony jest w możliwość ładowania za pomocą promieni słonecznych.

Również zaopatrzony jest w możliwość odmierzania wysokości, ciśnienia atmosferycznego oraz kompas. Da się zauważyć mierzenie czasu już od dawna przestało być jedyną domeną zegarów według firmy Casio (poznaj szczegóły).