Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/twincoveconfections.com/includes/menu.inc).

Zabawne koszulki są niesamowite!

Jest wiele ciekawych sposobów na ukazanie wszystkim swojego poczucia humoru. Jeśli oczywiście nasz humor jest akceptowalny, zatem nie śmiejemy się, no przynajmniej publicznie z wszelkiego rodzaju świętości mocno istotnych dla zapewne każdego dojrzałego Polaka, definitywnie nie ma najmniejszych przeciwwskazań ku temu, aby starać się pokazać własne poczucie humoru, prywatne postrzeganie otaczającego nas świata. W szczególności w naszym kraju zauważyć można wiele absurdów, zatem ciężko nie wyśmiewać się z nich. Właśnie: ale w jaki sposób?

A może nałożenie zabawnej koszulki spowoduje, że tak jakby zamanifestujemy własne oblicze? Niby śmieszna koszulka nie jest wielce oryginalna, lecz można powiedzieć, iż nałożenie na swoje ciało fajnej koszuleczki nie jest kiepskim rozwiązaniem. Szczególnie, że jakby nie patrzeć wzorów takowych t-shirtów jest od zatrzęsienia. Trudno nie zauważyć, iż w wielu przypadkach właściciele takich koszulek są tak jakby pozerami, lecz no z drugiej strony: zapewne się za takowych nie uważamy, więc nie patrzmy na to za bardzo, bo mamy sporo bardziej interesujących rzeczy do zrealizowania.

t-shirt z nadrukiem
Author: Alan Levine
Source: http://www.flickr.com
Niegdyś nie było ogromnego wyboru, jeżeli w grę wchodziły niecodzienne wzory, znaki i napisy. Świetnie, że teraz to się znacznie pozmieniało. Zatem czymś bardzo powszechnym jest chociażby umieszczane na t-shirtach nowiutkich memów. Perfekcyjny przykład szybkiego zareagowania to chociażby dystrybucja koszulek mających związek hitu Internetu, mianowicie - Hera, koka, hasz, LSD. Zresztą sami także mamy możliwość skonstruować własny tekst na koszulce!
Stwórz


Ciężko nie trafić na ten sklep z koszulkami, gdzie nie ma tego typu możliwości. Zapamiętajmy jedną kwestię: bardzo często te koszulki są ze słabego materiału, ponieważ są sprowadzane w tysiącach z Chin. Niby teraz wszystko sprowadza się z Azji, lecz no akurat w przypadku koszulek z wzorami jest nieco gorsza sytuacja. Czyli pierzmy odpowiednio koszulki, zwróćmy uwagę na nie, a zapewne będziemy przez dłuższy mieli okazję ukazywać za ich pomocą własne poczucie humoru. Humor to definitywna podstawa, coś dzięki właśnie czemu możemy wreszcie zapomnieć o wszelakich problemach.