Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/twincoveconfections.com/includes/menu.inc).

Zabawki, które w ogóle się nie nudzą

Od bardzo długiego czasu klocki lego są bardzo popularną formą rozrywki. Wszystkie dzieci zawsze chciały mieć klocki lego i pochłaniały ono sporo czasu wszystkich maluchów. Dziś klocki lego mają kolejne wersje. Na rynku są na przykład klocki lego chima. Te klocki są tworzone z myślą o wszystkich dzieciach, tych młodszych i tych starszych, chłopcach i dziewczynkach. Klocki lego chima dają możliwość świetnej zabawy wszystkim maluchom.
Klocki lego na prezent
Author: pangyuliu
Source: http://www.flickr.com
Te klocki lego ma przynieść chwałę bohaterom legendy. Dzieci oczywiście dodają do tego swoje różnego rodzaju teorie i zabawa staje się pochłaniająca. Szkraby zafascynowane klockami lego nie będą chciały się od klocków odciągnąć, więc będziemy mieli kilkadziesiąt minut spokoju. Pamiętajmy o tym, że zbyt małe dzieci mogą połykać klocki, dlatego jest to zabawka dla dzieci od szóstego roku życia chyba, że wytłumaczymy młodszym szkrabom, co mogą robić, a czego nie i będziemy pilnowali ich przy zabawie. Jednak im też warto przypomnieć, że to zabawka, której się nie połyka.

KLOCKI LEGO TO WYŚMIENITA ZABAWA DLA WSZYSTKICH

Klocki lego to świetny sposób na to, by nasze pociechy nauczyły się ze sobą współpracować. Jeśli zależy nam na tym by dzieci zrozumiały, czym naprawdę jest wspólna praca w grupie to warto kupić im klocki lego. Dzieci przez wspólne układanie klocków, będą ćwiczyły umiejętność dogadania się. Oczywiście może dochodzić między nimi do kłótni. Nie powinniśmy się tym jednak zbytnio przejmować, bo jest to jedyny sposób, by dzieciaki nauczyły się dochodzić do jakiegoś wspólnego złotego środka. Warto też pamiętać o tym, że trzyletniemu dziecku nie powinniśmy podsuwać do zabawy klocków lego.
Świąteczne lego
Author: Brian Neudorff
Source: http://www.flickr.com
Klocki lego chima są produkowane dla dzieci które mają sześć lat. Górnej granicy wieku nie ma, bo sami dobrze wiemy, że czasem jak kilka klocków leży na podłodze to z chęcią sami zaczynamy coś układać. To możliwość odstresowania, klocki tak pochłaniają, że zapominamy o bożym świecie. Taka psychoterapia za darmo. Człowiek po niecałej godzinie budowaniu, może wziąć się z nową siła do codziennych obowiązków. Poza tym dobrze jest ustalić, że np. w któryś dzień tygodnia całą rodziną budujemy jakieś niesamowite zamki i wszyscy bawimy się klockami. Dobrze jest znaleźć wspólną zabawę, która będzie interesująca dla całej rodziny i nie będzie to siedzenie przed telewizorem.