Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/twincoveconfections.com/includes/menu.inc).

Niecodzienne ubrania karnawałowe idealne na zabawę. Co wybrać?

Czas karnawału to moment, kiedy można bez problemu ubrać się w przeróżne kreacje i wyśmienicie się bawić nawet jako dorosły. Kiedyś o wiele rzadziej skłonni byliśmy do przebierania, jednakże teraz podejście do tego tematu jest raczej luźne.


Wybrane przebrania karnawałowe dla dzieci
Z poradą przyjdą nam wypożyczalnie strojów albo firmy oferujące między innymi peruki i akcesoria karnawałowe czy stroje karnawałowe. Zabawne i oryginalne kostiumy będą świetnym pomysłem w trakcie upojnej zabawy. Obecnie popularne są peruki odwołujące się do lat dwudziestych ubiegłego wieku. To niesamowity pomysł na zabawę tematyczną, która z pewnością będzie się podobać licznym osobom. Dopełnieniem są tutaj okulary dla panów oraz dodatki rodzaju laski ze srebrnym wykończeniem. Pozostałymi dodatkami karnawałowymi są zabawne smokingi dla mężczyzn w przeróżne faktury typu groszki, kraty lub gwiazdki. Każdy pan nosił zapewne kiedyś garnitur, więc przekonanie go, iż impreza karnawałowa ze śmiesznym garniturem to świetny pomysł nie będzie niczym trudnym.


Stroje na karnawał dla dzieci
Na pewno i dzieci, i kobiety będą miały ułatwiony wybór, ponieważ ilość rozwiązań jest tu przeogromna. Ilustracją są np. opaski z lat dwudziestych albo przepiękne długie rękawiczki, które można dopasować do danego ubioru. Nowością są malutkie kapelusze zdobione długimi piórami w różnych barwach. Układa się je za pomocą wsuwek lub wstążek dołączonych przez producenta. Z pewnością każda kobieta dopasuje sobie takie akcesorium do swojego ubioru. Nie trzeba też zapominać o naszych dzieciach.
Dziecko
Author: Personal Creations
Source: http://www.flickr.com
Dzieci bardzo skwapliwie lubią się stroić, także nie będzie kłopotu z dobraniem dla nich stroju. Znaczna część dzieci lubi przebrania, jakie nawiązują do bohaterów z baśni. Dlatego dziewczynkom przypadnie do gustu suknia księżnej, a chłopcom stój korsarza czy Batmana. Akcesoria dziecięce można dobierać pamiętając jednocześnie żeby nie były zbyt ciężkie i nie przeszkadzały w zabawie. Doczepiona szpada czy nie za długi welon dla dziewczynki będzie doskonałym rozwiązaniem.

Na rynku jest wiele sklepów, które dla niezdecydowanych służą pomocą w dobraniu pomysłu i ubioru. Warto zdać się na ich pomysłowość i olśnić przyjaciół oryginalnym strojem na karnawałowej zabawie. Pamiętajmy - przede wszystkim mamy się dobrze bawić na zabawie.
Inne informacje: więcej tutaj