Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/twincoveconfections.com/includes/menu.inc).

Wyjątkowe upominki komunijne

W ostatniej dekadzie średnia cena prezentu komunijnego wzrosła nawet kilka razy. W latach 90 do najczęściej kupowanych prezentów należały: rowery, zegarki, klocki i inne zabawki. Obecnie zwykle wybiera się elektroniczne gadżety: konsole do gier, tablety, smartfony, komputery itp. Budżety niektórych przyjęć z okazji pierwszej komunii potrafią dorównać dziś środkom potrzebnym na wyprawienie wystawnych wesel.
Klocki lego na prezenty komunijne
Author: Oliver Ponsold
Source: http://www.flickr.com
Niektórzy rodzice urządzają podopiecznym przyjęcia komunijne w luksusowych restauracjach, przy akompaniamencie zespołu muzycznego czy didżeja, najlepsze restauracje w sezonie komunijnym są rezerwowane z rocznym wyprzedzeniem. Co interesujące, taki przepych jest preferowany w większości przez rodziny umiarkowanie bądź mało religijne.

Dlaczego nie dawać elektronicznych gadżetów? Kupowanie elektronicznych gadżetów pociąga za sobą dużo trudności. Nigdy nie można być pewnym, że inna osoba nie kupiła podobnego upominku, występuje także duża możliwość, że podarunek nie przypadnie dziecku do gustu. W celu zaoszczędzenia można bowiem nabyć wcześniejszą wersję gadżetu, o jakim marzy dziecko, co może je rozczarować. Wbrew pozorom cały czas dużym zainteresowaniem cieszą się klocki, warto zobaczyć: oferta hot wheels mega blocks. Elektronika jest ponadto wrażliwa na wszelkie awarie – od zalania, po awarie mechaniczne czy spowodowane wpływem pola magnetycznego, co przy znacznej aktywności dziecka może zaowocować szybkim zniszczeniem takiego kosztownego prezentu. Nabywając konsolę do gier, należy się liczyć z nierzadko znacznymi cenami gier (sięgającymi nawet 200 złotych). Trzeba więc brać wiele elementów pod uwagę.

Prezenty na komunię
Author: stevendepolo/ flickr.com
Dobre alternatywy Prezent komunijny nie musi być kosztowny, istotne żeby sprawił dziecku radość. O ile niektóre zabawki, jak lalki czy plusz być doskonałym wyborem w każdej sytuacji. Do tego rodzaju prezentów należą chociażby klocki Lego. Dlatego trzeba sprawdzić: tanie klocki lego. Oferowanych jest sporo kompletów Lego dostosowanych do gustów rozmaitych grup dzieci, w zróżnicowanych przedziałach cenowych. Łatwo jest więc osiągnąć kompromis między ceną a oczekiwaniami dziecka. Dla chłopców dobrym wyborem mogą być klocki lego castle, młodym dziewczynkom często podobają się zestawy sygnowane przez kucyki pony, lub też klocki z serii friends.