Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/twincoveconfections.com/includes/menu.inc).

Upominek dla Twojego , który wywoła autentyczną radość

Kupno prezentu dla młodego człowieka może stać się całkiem trudnym zadaniem. Niewielu rodziców wie, w co preferują się bawić nowoczesne dzieciaki. Jeszcze gorzej mają osoby, które na co dzień nie przebywają z berbeciem, który ma zostać obdarowany. Jeśli przechadzając się po sklepie dla najmłodszych czujesz się totalnie zagubiony, przeczytaj ten praktyczny artykuł – na pewno znajdziesz jakieś odpowiedzi.
Mikołaj wręczający prezent
Author: U.S. Army Corps of Engineers Europe District
Source: http://www.flickr.com
By trafnie dobrać dar dla malucha, warto dowiedzieć się, jakie są obecnie popularne serie artykułów. Zwykle są to różnorakie akcesoria z bohaterami z wyświetlanych teraz filmów. Są znane też takie serie, które są popularne od wielu lat – fantastycznym przykładem jest tu My Little Pony (polecana strona). W butikach dla dzieci można zobaczyć bogaty wybór produktów z podobiznami tych śmiesznych kucyków. Jak da się łatwo wydedukować, My Little Pony jest popularne przede wszystkim wśród dziewczynek – ale nie należy ulegać stereotypom, chłopaki też lubią się nimi bawić.Świąteczne lego
Author: Brian Neudorff
Source: http://www.flickr.com
Trudno spotkać w sklepach bardziej inteligentne zabawki niż Lego. Obecnie niezwykle popularna jest kolekcja Lego City (link), w której buduje się rożne przybytki, znane z dzisiejszych miast. To świetna zabawa dla dziecka, która doskonale pobudza IQ oraz umiejętności myślenia przestrzennego. Sporo badań, nie pisząc już o doświadczeniu tysięcy rodziców, pokazało, że budowanie konstruków z klocków rozwija wyobraźnię malucha, co w przyszłości może dać znaczne zyski. Prawdopodobnie większość ze aktualnych mistrzów architektury w młodości bawiła się popularnymi klockami z Danii.

Rewelacyjnym pomysłem na prezent dla malucha mogą być baseny ogrodowe – każdy bobas kocha pluskać się wodzie, kiedy na dworze jest gorąco. Do takich pojemników można dorzucić fantastyczne dodatki – np. wielobarwne zjeżdżalnie, które przyniosą obdarowanemu dziecku mnóstwo radości. Tego gatunku dar jest rzecz jasna zasadny wyłącznie, jeżeli dzieciak ma dostęp do ogródka, chociaż da się taki basen położyć na przykład na tarasie.