Wpływ mody na damską bieliznę

Trendy cały czas się zmieniają. Jakby tak popatrzeć na to z dystansem, może zdawać się to kuriozalne, że każdego roku są inne zalecenia dotyczące tego, co jest gustowne.

Nawet bielizna damska (jagna.pl), którą wszakże widzi najczęściej wyłącznie właścicielka oraz od czasu do czasu małżonek, podlega szybko zmieniającym się trendom. Lecz nie powinno się ulegać takim dyktatom – w tym wpisie prezentujemy zuchwały postulat, by każda kobieta wybiera to, czego pragnie, zamiast tego, co uważają inni!

Pogadajmy o takich częściach ubioru, jak stroje kąpielowe (http://www.jagna.pl/stroje-kapielowe-c-21.html). W tym sezonie (i kolejnym) zalecamy paniom, by wybrały raczej oldskulowe designy niż nowoczesne. Aktualnie popularne stroje kąpielowe odsłaniają dużo, co może się niewiastom nie podobać. Nie okłamujmy się, nie każda z pań ma figurę modelki. Z tego powodu proponujemy stroje kąpielowe, które prezentują się na oko tak, jak te zakładane przez urlopowiczki kilka dziesięcioleci temu. Stroje kąpielowe dosyć duże, okrywające m.in. brzuch. Tak pomyślane stroje kąpielowe mogą prezentować się naprawdę olśniewająco, nadając pani oldskulowy sznyt.

Czemu mamy zakładać głupie stringi (http://www.jagna.pl/majtki-stringi-c-24_29.html)? Czy wyłącznie dlatego, bo tak bardzo podobają się facetom? Czy z tej przyczyny, że są modne i jest gustownie je nosić? To są marne argumenty. Kobieta powinna zakładać to, co kocha i w czym jest jej ładnie.

Tak samo biustonosze – teraźniejsze kobiety mocno męczą się ze wszelkiego rodzaju wynalazkami, które kształtują i optycznie powiększają wymiary piersi. Robią tak, gdyż istnieje niewyobrażalnie wielki popyt wśród męskiej populacji na wielkie biusty.
Każda kobieta, która pragnie czuć się komfortowo i właściwie w każdej sytuacji, powinna zwrócić się o wsparcie do pań od bra-fittingu, czyli pań, które dopasowują właściwe dla danej sylwetki biustonosze. Ta profesja pojawiła się w ojczyźnie w ostatnich latach – w rozwiniętych państwach jest oferowana już od wielu lat.