Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/twincoveconfections.com/includes/menu.inc).

Dla kogo styl militarny?

Militarne inspiracje są obecne w modzie od dawna. Duże liczbie kobiet taka stylizacja przypadła bardzo do gustu. Dlaczego opłaca się wybrać styl żołnierski? Głównie dlatego, że styl wojskowy uwydatnia indywidualizm oraz siłę charakteru. Dodaj do swojej stylizacji elementy militarne, a Twój strój szybko nabierze unikalnego uroku. To doskonały strój, by dodać sobie pewności siebie czy też podkreślić ognisty charakter. Militaria są kojarzone z twardymi zasadami, lecz styl wojskowy nie musi mieć absolutnie nic wspólnego z rygorem. Zupełnie na odwrót, perfekcyjnie wyróżni Cię w tłumie i podkreśli Twoją niepowtarzalność.

odzież militarna
Source: http://www.sxc.hu/
Styl militarny niekoniecznie powinien dominować w Twojej kreacji. Nie trzeba się całkowicie przebierać w żołnierskie ciuchy. Jedyne co musisz zrobić to dodać do kreacji drobny akcent przyciągający militarne konotacje, a cała stylizacja zyska charakteru. Możliwości jest mnóstwo. Możesz nawet dopasować kurtkę podobną do wojskowej marynarki do lekkiej sukienki. Na temat również tutaj - sprawdź temat na tej stronie.

Z drugiej strony, wiele osób decyduje się na dużo silniejsze akcenty żołnierskie. Jakiego rodzaju elementy garderoby najlepiej dobrać, aby nawiązać do żołnierskiego stroju? Możesz postawić na przykładowo wojskową koszulę albo szerokie bojówki. Najbardziej charakterystycznym elementem militarnej kreacji jest jednak tkanina moro. Pierwotnie materiał ten oznaczał zwyczajnie odzież roboczo-ochronną jednak dziś moro jest kojarzone głównie z charakterystycznym, żołnierskim ubiorem.

Moro można znaleźć w różnych odmianach, z tego powodu da się prosto dopasować wzór tego rodzaju do kreacji. Styl wojskowy nie powinien wiec oznaczać jedynie zieleni. Nierzadko wybierane są też odmiany szarości albo granatu. W wojskowych ubiorach można znaleźć też kolory khaki albo bardzo jasne odcienie.