Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/twincoveconfections.com/includes/menu.inc).

Koszulki – billboardy?

Większość osób miewa upodobanie by oceniać innych na podstawie tego jak się ubierają. Z tego też powodu, ubiór odgrywa ogromną rolę w postrzeganiu naszej osoby.

Nie bez przyczyny znane powiedzenie „jak cie widzą, tak cię piszą” jest często przytaczane przez wielu stylistów oraz ludzi z branży mody. Opierając się na pierwszym wrażeniu, można bowiem stwierdzić czy dana osoba interesuje się modą i czy ma swój styl, a co więcej, poznać jej stan majątkowy. Przy pomocy ubioru ludzie komunikują się ze światem wyrażając swą indywidualność. Poprzez ubiór wyrażają siebie, prezentują swoje poglądy a często i zainteresowania. Koszulki z nadrukiem - http://printidea.pl/content/8-zaprojektuj-koszulke-kreator stały się dziś nie tylko częścią ubrania, ale w pewnym sensie billboardami. Ich unikalne wzornictwo idące w parze z wysoką jakością tkanin i trwałością druku sprawiają, że T-shirt stanowi bazę wielu stylizacji. Doskonale podkreślają nasz styl i to, co nam aktualnie „w duszy gra”.
t-shirt z nadrukiem
Author: Alan Levine
Source: http://www.flickr.com
Skąd pomysł na T-shirty z nadrukiem? Podobno moda na bawełniane koszulki powstała w latach 30. XX wieku w Ameryce, gdzie pewna firma uszyła koszulki da drużyny futbolowej. Wzbudziły one tak wielki entuzjazm wśród fanów futbolu, że zaczęli je podkradać. Dlatego też pojawił się na nich nadruk, który miał identyfikować T-shirt jako własność drużyny i tym samym odstraszyć potencjalnych złodziei. Zgadza się – pomysł spalił na panewce, a oznaczone koszulki stały się krzykiem mody. Mody, która trwa do dziś. I wszystko wskazuje na to, że będzie trwała wiecznie.
Autor http://printidea.pl/sklep-z-koszulkami


Ciekawe koszulki pozwalają również wyróżnić się z tłumu, a równocześnie podkreślić przynależność do wybranej grupy. Dla każdego hip-hopowca wygląd wiąże się z przekazaniem pewnej idei - przyjaznego nastawienia do świata, a nadruki na koszulkach właśnie im to umożliwiają.
Śmieszne koszulki z nadrukiem potrafią rozbawić nas nawet w najbardziej kiepskich sytuacjach. Wyobraźmy sobie, że oczekujemy na autobus w pochmurny poranek. Zaspani, z nosem na kwintę. Aż pojawia się obok nas młody człowiek, na którego koszulce widzimy śmieszny rysunek.
Czyż świat w ciągu jednej krótkiej chwili nie staje się piękniejszy?
Fakt, nigdzie nie jest napisane, że koszulki z ”przekazem” zarezerwowane są jedynie dla młodych ludzi. Nie, dedykowane są wszystkim osobom, które są „jakieś”
Tags: