Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/twincoveconfections.com/includes/menu.inc).

Wyraź siebie – koszulki z nadrukiem!

Wielu ludzi lubi patrzeć na innych pod kątem tego jak wyglądają. Dlatego też ubiór stanowi istotny element w postrzeganiu naszej osoby.

Nie bez przyczyny słynne powiedzenie „pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz” jest często przytaczane przez wielu stylistów oraz ludzi z branży mody. Opierając się na pierwszym wrażeniu, można zwykle określić czy dana osoba przykłada wagę do wyglądu i czy ma swój styl, a nawet to, jaki jest jej status materialny. Za pomocą ubrań ludzie komunikują się ze światem podkreślając własne, odrębne stanowisko. Poprzez ubiór wyrażają siebie, prezentują swoje poglądy czy zainteresowania. Koszulki prinidea z nadrukiem są w obecnych czasach nie tylko częścią ubrania, ale w pewnym sensie billboardami. Ich niebanalne wzornictwo w połączeniu z wysoką jakością tkanin i trwałością druku powodują, że T-shirt stanowi bazę wielu stylizacji. Doskonale podkreślają nasz styl i to, co nam danej chwili „w duszy gra”.
t-shirt z nadrukiem
Author: Alan Levine
Source: http://www.flickr.com
A jaka jest historia koszulek z nadrukiem? Podobno moda na bawełniane koszulki narodziła się w latach 30. XX wieku w Ameryce, gdzie pewna firma zaprojektowała koszulki da drużyny futbolu amerykańskiego. Wzbudziły one tak wielki entuzjazm wśród fanów futbolu, że zaczęli je podkradać. Wówczas pojawił się na nich nadruk, który miał identyfikować T-shirt jako własność drużyny i tym samym odstraszyć potencjalnych złodziei. Oczywiście się nie udało, a podpisane koszulki stały się krzykiem mody. Mody, która trwa do dnia dzisiejszego. Bezustannie.Wzbudzające pozytywne emocje koszulki pozwalają także wyróżnić się z tłumu, a jednocześnie podkreślić przynależność do wybranej grupy. Dla każdego skejta wygląd wyrażenie pewnej idei - przyjaznego nastawienia do świata, a nadruki prinidea na koszulkach właśnie im na to pozwalają.
Śmieszne koszulki z nadrukiem potrafią poprawić nam humor na resztę dnia. Wyobraźmy sobie, że oczekujemy na autobus w pochmurny poranek. Niewyspani, z nosem na kwintę. I nagle zjawia się na przystanku młody człowiek, na którego koszulce dostrzegamy zabawny rysunek.
Prawda, że świat automatycznie nie staje się piękniejszy?
Fakt, nigdzie nie jest napisane, że koszulki z ”przekazem” zarezerwowane są jedynie dla młodych ludzi. Nie, dedykowane są wszystkim osobom, które są „jakieś”
Tags: