Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/twincoveconfections.com/includes/menu.inc).

Wyjątkowe wydarzenia zobowiązują do specjalnego stroju

Są takie uroczystości, na których panuje określony dress code i każdy musi się go dokładnie trzymać. Im ważniejszy jest bal na który się wybieramy, tym bez wątpienia większa jest pewność, że będzie na nim obowiązywał strój wieczorowy, który rządzi się swoimi prawami oraz który w pewnym stopniu udowadnia, czy umiemy zachować się właściwie do panującej sytuacji. I o ile w niektórych sytuacjach można nagiąć troszeczkę zasady, to jednak tu bez wątpienia powinniśmy się ściśle trzymać założeń.


Sukienki wieczorowe są bardzo eleganckie

Jeżeli wydarzenie na które się udajemy jest naprawdę niesamowicie istotne i równocześnie bardzo oficjalne, to bez wątpienia musimy przejrzeć sukienki wieczorowe. Czasem projektanci próbują tu trochę kombinować, aby te stroje nie były takie szykowne i w pewnym sensie sztywne, nie mniej trzeba pamiętać, iż tu nasza elegancja jest naprawdę dokładnie sprawdzana i oceniana.

Takie sukienki powinny być w stonowanych kolorach, idealnie jeśli będą sięgały do ziemi, tak aby nasze nogi w całości były zasłonięte i jedynie nieduże rozcięcie z boku, albo z tyłu, będzie ukazywało ich niewielki odcinek. Na dodatek trzeba zadbać o to, aby dekolt został wspaniale zrównoważony, nie musi zostać zabudowany, ale także nie mamy szansy zezwolić, żeby niejako nasze piersi wychodziły na zewnątrz. Jeśli wybierzemy dobry strój, to mamy szansę być przekonane, iż będziemy chwalone za swój niesamowity gust.


Koszule damskie zawsze są w modziekoszule
Author: NIFE
Source: NIFE
Kiedy na co dzień chcemy wyglądać elegancko, ale jednocześnie i swobodnie, to z pewnością w naszej szafie muszą się pojawić koszule damskie. W białym kolorze będzie pasowała i na uroczyste przyjęcia i na spotkania z przyjaciółmi, szczególnie jeżeli nie będziemy jej zapinać, jedynie interesująco ją przewiążemy. Mamy szansę sobie też pozwolić na koszule kolorowe, które idealnie będą się łączyły z czarnymi spodniami i spódnicami i jednocześnie będą powodowały, iż nasz strój nie będzie taki monotonny.

Musimy zaznaczyć, jeżeli co będzie dobre. Z pewnością ciągle powinnyśmy wiedzieć, jeżeli dozwolone jest eksperymentowanie z modą, jeśli możemy choć trochę odejść od sztywnych ram, a kiedy musimy idealnie trzymać się wytycznych. Takie rozeznanie będzie powodowało, iż wszyscy będą widzieli iż potrafimy w odpowiedni sposób zadbać o własny wizerunek i odpowiednio powiemy, jak bawić się modą.