Co w modzie piszczy?

Czas wiosenny nadchodzi pełną parą. Ranki są jeszcze chłodnawe, ale w ciągu dnia już jest na tyle cieplutko, że warto zacząć myśleć o wiosennej garderobie. Weryfikację tego co założyć, a co z pewnością trzeba dokupić, nawet mężczyźni powinni poczynić dokładnie w tej chwili, jeszcze przed pełnią wiosny. Już za chwilę na resztę roku pożegnamy się z zimowymi kurtkami, sweterkami zakupionymi podczas odpoczynku zimowego w Szczyrku, Zakopanem z motywem górskim. I dobrze!


moda damska
Author: HEPPIN.COM
Source: HEPPIN.COM
Wreszcie można pochwalić się szczupłą sylwetką pracowicie przecież zbudowaną przez intensywne treningi. Na pewno z modą w początkowym momencie kojarzone są panie ale nie zawsze jest to w obecnych czasach zasadą. Panowie również kochają się monie ubierać.

Najbardziej trendy są ostatnio koszulki typu longsleeve, a więc powiedziawszy w taki sposób by niewtajemniczony człowiek zrozumiał i nie musiał zaglądać do słownika: jest to koszulka męska, dopasowana do skóry w taki sposób, by ukazać atrakcyjny wygląd wysportowanego pana, z rękawami ¾. A więc koszulki longsleeve, jest to forma pośrednia pomiędzy koszulką z długim rękawem a koszulą z krótkim rękawem. Oczywiście nic nie szkodzi by jednocześnie była koszulką z aplikacjami. Najmodniejsze ostatnimi czasy kolory to błękitny, turkusowy i rzecz jasna klasycznie biały. Mężczyźni nieco ”zaokrągleni” mogą przemyśleć zaopatrzenie się w modne bluzki z długim rękawem, ale mniej obcisłej.

Jeżeli uzupełniamy braki w garderobie dziecięcej lub nastoletniej pociechy będziemy mogli wybierać pośród wielu deseni nie tylko jeżeli chodzi o odcienie barw. Dosyć szybko rozwijającą się częścią tej dziedziny mody są koszulki z aplikacjami. Naturalnie nadruki na koszulkach dostosowane są do poziomu wiekowego latorośli.

Skoro już ubraliśmy tatę i młodzież, przyszedł czas zająć sięgarderobą mamusi. Sukienki zostawmy w tej chwili w spokoju. Jednakowo jak w przypadku pozostałej reszty rodzinki, zajmiemy się tylko górnymi częściami ubrania. Wybór jest niesamowity! Ostatni krzyk mody są tzw. koszulki nietoperze. Od razu uspokajam ekologów, żadne z tych sympatycznych zwierzaczków nie ucierpiało :) Bluzka wyglądem przypomina nietoperza latającego - właśnie stąd ta nietypowa nazwa.