Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/twincoveconfections.com/includes/menu.inc).

Zaznaczyć swoją osobowość nie jest wcale tak trudno. Konieczny jest odpowiedni pomysł i troszkę przebojowości

Jak najlepiej pokazać siebie, jak sprawić, by przekazać innym nasza prywatna filozofię życia? Chybanajskuteczniejszym sposobem jest głośne artykułowanie swoich myśli. Tylko, czy zawsze się to sprawdza?


Raczej nie. Na szczęście istnieją zdecydowanie lepsze sposoby, takie jak podkreślanie swojej oryginalności przez słuchanie odpowiedniej muzyki, oglądanie filmów czy ubieranie się w swoim stylu. Co do ubierania to istnieje doskonały sposób na zwrócenie uwagi na to, co myślimy, albo chcemy z doza poczucia humoru pokazać innym – możemy to osiągnąć dzięki takiemu czemuś, jak koszulki printidea z nadrukiem.

Takie nadruki na odzieży to specjalność sklepów z koszulkami (dobry przykład). Poza przygotowanymi wzorami możemy tam zaopatrzyć się w oryginalne nadruki, czy to ze swoim pomysłem, czy może z gotowym wzorem. To świetny sposób, jeśli chcemy poruszyć określone kwestie lub po prostu zakomunikować coś w sposób sprytny, pomysłowy czy artystyczny.
moda męska
Author: May Lee
Source: http://www.flickr.com


Haft komputerowy (wiecej o hafcie komputerowym) to także dobry sposób na zaprotestowanie, od lat jednak wiele osób robi z takich koszulek prezenty dla bliskich. To bardzo kreatywny pomysł, ponieważ możemy wymyślić każdy wzór który będzie nosiła obdarowana nią osoba . Można bowiem stwierdzić, że wiele tekstów czy zdjęć, które mamy w głowie, a jakie chcielibyśmy wcielić w życie,nie jest dostępna w sprzedaży, po prostu nie da się każdego konsumenta zadowolić, więc taki wzór to naprawdę świetny pomysł. Można czasami spotkać różne osoby, które mają bardzo oryginalne i ciekawe koszulki, myślimy wtedy:chciałbym mieć taką koszulkę. Lecz gdy przekopiemy się przez oferty sklepów okazuje się, że nigdzie takiej nie ma.


Ponadto, jeśli czegoś nie ma w powszechnym obiegu to oznacza, że nasza kreacja to prawdziwy powiew świeżości. To więc doskonałe rozwiązanie dla osób, które uwielbiająiść swoją drogą. Czasami także marzymy o specjalnym nadruku, które akurat odpowiada danej sytuacji, i choć jest to tylko chwila, chcielibyśmy go podkreślić właśnie taką koszulką. Mogą to być różne sprawy: wygrany mecz (jak na przykład z Niemcami), czychwilowe zamieszanie. Żeby to podkreślić idealnym sposobem jest sprawienie sobie odpowiedniej koszulki z nadrukiem.
Tags: