Robimy wiosenne zakupy

Author: www.swiatbielizny.pl
Zima dobiega końca, wiosna już tuż tuż – jest to najlepszy czas na to, żeby rozgrzać sztywne kości i trochę poprawić sylwetkę. Nie tylko zyska na tym wytrzymałość i stan zdrowia całego ciała – idealna sylwetka przyda się wszędzie, czy po to, aby wciąż na nowo wprawiać w dumę swojego partnera czy partnerkę, czy też ze względu na to, by z prościej było rozpocząć nowy związek, gdy jesteś singlem, albo też po to, żeby w razie problemu iść do doktora bez odrobiny wstydu. Pomijając to zdrowe ciało sprawia, że także duchowo lepiej się człowiek czuje, a to można dostrzec w jego spojrzeniu, ruchach i sposobie bycia – ważny krok do zrobienia dobrego wrażenia na wszystkich i prostszego osiągania sukcesów.

To jedna rzecz, jednak nie powinno się zapominać, że efekt osiągnięty na siłowni czy prostych urządzeniach w domu powinno się umiejętnie uwydatnić, tak samo, jak garnitur podkreśla przynależność do grupy bogatych przedsiębiorców. Latem, szczególnie na plaży, fajnie jest pokazać się w dobrym stylu i dotyczy to nie tylko kobiet. Przedstawiciele brzydkiej płci, którzy dotąd nie posiedli jeszcze dobrej sylwetki, nie powinni nosić takich samych szortów czy slipek nad wodą, co ci, którzy są w stanie już poszczycić się zgrabną sylwetką.

Odnośnie kobiet, jest wiele propozycji w tematyce strojów plażowych. Oczywiście, gdy zależy kobiecie na jak najseksowniejszej prezencji, na tym, by spodobać się panom: nad okoliczną rzeką, nad morzem lub nad jeziorem, skuteczne są stroje plażowe, jakie odsłaniają najwięcej skóry. Kroje są przeróżne, od dwuczęściowych kompletów bikini, zawiązywanych na sznureczki, do trochę solidniejszych, modelujących piersi i podkreślających krzywiznę bioder. Wbrew pozorom stringi nie są obecnie najpopularniejsze, raczej uważane jako odrobinę wyzywające.

Kobiety muszą przed pracą nad sylwetką nie zapominać o dodatkowej kwestii, którą mężczyźni są w stanie całkiem pominąć. Piersi kobiety w czasie różnego rodzaju aktywności, szczególnie biegania, są narażone na ruchy i przeciążenia, jakie potrafią doprowadzić do tkliwości i bolesnych urazów. Dlatego bardzo zalecane są biustonosze sportowe, jakich przeznaczeniem jest utrzymanie piersi w ryzach i zapewnienie kobiecie stuprocentowej mobilności w czasie najróżniejszych ćwiczeń.


Author: B.S.