Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/twincoveconfections.com/includes/menu.inc).

Elegancka odzież kobieca na każdą okoliczność

Od bardzo dawna wiadomo, że eleganckie okazje wymagają określonego ubioru. I tak przykładowo bale, eleganckie obiady i pogrzeby są okazjami do zastosowania różnych, ale w każdym przypadku odświętnych ubrań.

kobieta w sukience
Author: www.philstefansphotography.com
Source: http://www.flickr.com
Generalnie panowie mają ułatwione zadanie, gdyż ich ubiór zazwyczaj ogranicza się do jednego ciemnego zestawu na różnorodne okazje. Dla mężczyzn jednak w galeriach handlowych współcześnie można zobaczyć naprawdę wiele propozycji - przykłady inspiracji możesz zobaczyć tutaj: Dla Mężczyzny Jack Wolfskin.

Dawniej była większa różnorodność, na porządku dziennym były między innymi takie ubiory męskie jak frak lub surdut. Na dzień dzisiejszy zachowały się one tylko w przypadku konkretnych zawodów. Sprawa kobiecego ubioru jest natomiast bardziej zawiła. Od pań zazwyczaj oczekuje się różnorodnych strojów na specjalne okazje. Sukienka (Suknie i sukienki Ivon) na przyjęcia, czasem spódnica z elegancką bluzką. Pozostaje jednak pewna dowolność, na przykład w niektórych przypadkach spódnicę można zastąpić spodniami, a czarne rajstopy– jasnymi.