Każdy powód jest dobry aby sprawić przyjemność bliskim

Wszystkie powody są dobre aby sprawić przyjemność bliskim, np. w postaci upominku. Nie zawsze wiemy jaki prezent będzie najtrafniejszy do wieku obdarowywanego i zmyślnej okazji. Z myślą o potrzebujących wsparcia przy doborze prezentu powstała wyszukiwarka ZnajdzPrezent.pl.


prezent
Source: morguefile.com
Gdy przewinęłam listę przykładowych okazji, zakręciło mi się w głowie. Poza dorocznymi świętami, urodzinami i rocznicami miałabym problem z przywołaniem innych pretekstów do obdarowywania. Autorzy, podstawowych przyczyn przytoczyli około 35ciu. Poza okazją, rodzajem prezentu i kategorią jest możliwość dodatkowego zmniejszenia obszaru poszukiwań do określenia płci i przedziału wiekowego obdarowywanego.

Bardzo ciekawy jest dział ze śmiesznymi prezentami. Jest ich stanowczo za mało w powszechnie uczęszczanych sklepach z prezentami. Wśród ekskluzywnych gadżetów znalazłam idealny prezent na chrzciny dla siostrzenicy, w postaci srebrnej grzechotki na której jubiler wygrawerował życzenia. Grzechotka wcale nie była droga, a zdjęcie na stronie nie jest w stanie oddać jej uroku.

Nawet jeśli jeśli uważasz się za specjalistę od prezentów zapraszam na stronkę chociażby po to, żeby poznać najnowsze trendy i pomysły.