Co możesz podarować znajomym jako podarunek?

Następna okazja na wręczenie podarunku i kolejne udawane „łaaaaał ale suuper” przez obdarowywaną osobę. Jeśli zostaliśmy wyposażeni przez Stwórcę magiczną mocą kreatywności i co ważniejsze potężną mocą niepopadania w lenistwo, możemy własnoręcznie wykonać niepowtarzalny podarunek. Znając życie, powyższe supermoce nie występują zbyt często razem. Chcąc zatem uniknąć wątpliwie porażających umiejętności aktorskich koleżanki, której urodziny się zbliżają, wytężmy nasze mózgi oraz łącza internetowe i poszukajmy czegoś ciekawego w internecie.

Prezenty
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
Nawet tradycyjny, acz użyteczny prezent w postaci butelki wypełnionej ulubioną substancją, może być niepowtarzalny. Wystarczy wręczyć go w szykownej skrzynce. Jeszcze większym bajerem będzie dodanie do niej jednorazowo wygrawerowanej tabliczki. „Naszej najdroższej koleżance, tu imię, najdrożsi, tu imiona”. Oczywiście nie musimy się ograniczać do wręczania naczyń szklanych, które tak czy inaczej pojawią się na imprezie. Jeśli chcemy zrobić jeszcze bardziej piorunujące wrażenie, możemy pokusić się o bardziej wysublimowane podarunki.

„Dyplom za zajęcie pierwszego miejsca w konkursie na najpiękniejszą koleżankę” czy inne tego typu, troszkę tylko trącące wazelinką treści, podane w ciekawej oprawie mogą być strzałem w dziesiątkę. Idąc tą drogą, ciekawym rozwiązaniem może okazać się statuetka z wygrawerowaną sentencją stworzoną specjalnie na tę okazję. Taki prezent wykonany ze szkła i corianu, może zasłużenie imitować luksusowy kryształ i marmur. Liczy się efekt.

Dla osoby, z którą dzielimy niedolę pracy biurowej, fantastycznym podarunkiem może się okazać tabliczka z jej imieniem oraz sprytną interpretacją jej stanowiska. Fantastycznie jest uchodzić za osobę bardziej kompetentną niż jest się w rzeczywistości. Idąc dalej – dla właściciela samochodu starszego niż on sam, nie ma lepszego prezentu niż szklany, tj. Kryształowy, ma się rozumieć, breloczek z logo firmy producenta autka.

Kiedy jednak chcemy sprawić bliskiej osobie coś praktycznego i znamy jej wymiary, warto pomyśleć nad zakupem odzieży. Kobietom na pewno do gustu przypadną suknie i sukienki (http://www.ceneo.pl/Sukienki/p:Mango.htm). Mężczyźni z kolei zadowoleni będą ze spodenek męskich (więcej tutaj: Spodenki męskie Puma - Ceneo.pl), koszulki męskiej, albo i całego kompletu.

Najlepszym rozwiązaniem będzie oczywiście urzeczywistnienie własnego pomysłu. Kryształowo - marmurowa statuetka w kształcie pucharu stosowanego do chłodzenia szampana z wygrawerowaną sentencją kierowaną wyłącznie do solenizanta.