kreatywność

Czytanie książek, jako fascynujące, pasjonujące oraz mało kosztowne hobby

czytanie z dziećmi
Author: Chris_Parfitt
Source: http://www.flickr.com
Dziś egzystujemy w czasach, gdzie czytanie staje się coraz mniej modne. Sporo osób woli obejrzeć film zamiast przeczytać książkę, oprócz tego Net jest dziś tak powszechny, że większość czasu spędzamy przed kompem na portalach społecznościowych, różnorodnych stronach internetowych, co powoduje, iż nie mamy już ani czasu ani częstokroć ochoty na czytanie książek.

Dobry pomysł na prezent dla najmłodszych

zabawka na tle morza
Author: Kasadera
Source: http://www.flickr.com
Bogactwo rozwiązań w zakresie zabawek, jakie proponowane są teraz w sprzedaży przez czołowe firmy w Polsce, zadziwia z dnia na dzień coraz bardziej. Niesamowite możliwości, które ściśle związane są z zabawką jak klocki drewniane Janod, spostrzegło już wielu rodziców. Przedstawiając swoim maluchom tylko najwyższej jakości rozrywkę, oferujemy im wiele szczęścia. Markowe klocki mdrewniane to również świetny pomysł na prezent dla naszego malucha, a święta coraz bliżej!

Liczbą czy słowem? Jak myśli twoje dziecko?

zabawki konstrukcyjne
Author: Vasile Cotovanu
Source: http://www.flickr.com
Dzieciaki są różnorakie, od małego pokazują zaintrygowanie innymi rzeczami. Jakimi rzeczami interesuje się twoje dziecko? Czy myśli bardziej ściśle czy bliżej mu do kwestii humanistycznych? Sprawdź to i dopinguj go w tym, co robi najlepiej.

Przedstawiamy trendy w rzeczach dla młodych mam oraz maluchów

Niemowlak
Author: Trevor Leyenhorst
Source: http://www.flickr.com
Bycie matką, choć wiele razy tak upragnione, niesie ze sobą oczywiste trudności i dużo nieprzespanych nocy. Dlatego też dobrze jest nawet przed zajściem w ciążę zaopatrzyć się w kilka niedrogich wynalazków, które ułatwią ten czas. W dwudziestym pierwszym wieku warto zapewnić dzieciom wszystko co dla nich najlepsze i silnie postarać się o najlepsze akcesoria potrzebne po porodzie, które należy nabywać z głową.

W jaki sposób skonstruować swoją osobistą biżuterię?

Ręcznie robiona biżuteria
Author: brehan todd
Source: http://www.flickr.com
W ostatnim czasie niezwykle popularną praktyką, zwłaszcza wśród kobiet stało się własnoręczne przygotowywanie biżuterii. Jest to bezsprzecznie połączone z faktem, że kobiety lubią zawsze i w każdych momentach dobrze wyglądać. Niemniej tymczasem, nie wszystkie z nich stać na zakup nowej i niezwykle drogiej biżuterii, dlatego też własnoręczne jej produkowanie jest niebywale ciekawą propozycją. W tym miejscu powinno się zarówno dodać, że praktycznie nie posiadamy jakichkolwiek ograniczeń oprócz tych, które znajdują się w naszej głowie.

Idealny sposób na połączenie zabawy i edukacji

statek z klocków lego
Author: seblinux78
Source: http://www.flickr.com
Umysł małego dziecka rozwija się przez cały czas. Wiąże się z tym nieustanne obserwowanie świata czy znajdowanie w sobie kolejnych talentów. Wszystko, co dla dorosłych osób bywa zupełnie zwyczajne, dla dzieciaków wielokrotnie stanowi świetne źródło inspiracji. Szczególnie momenty zabawy bywają bardzo wartościowe, bowiem właśnie wtedy są w stanie nauczyć się najwięcej. Rolą rodziców powinno więc być proponowanie swoim pociechom interesujących zabaw, które pozwolą im rozwijać wyobraźnię.

Lego Super Heroes – pomocne informacje na ich temat

Lego Super Heroes
Author: Redazione Fuorigio.co
Source: http://www.flickr.com
Superbohaterowie to postacie lubiane przez każde dziecko, które w ogóle się nie starzeją. Komiksami z serii Marvel zachwycają się dzieci w każdym kraju już od wielu lat i nie zapowiada się na to, by ich popularność miała w bliskim czasie w jakiś sposób się zmniejszyć. Trend ten zauważyła kultowa firma Lego i wypuściła na rynek serię lego super heroes, która tematyką nawiązuje do bohaterów tych komiksów - na przykład grupy Avengers. Ponadto, zestawy lego super heroes odnoszą się też do innych znanych postaci. Dziecko może wybierać pomiędzy Batmanem, a jego odwiecznym wrogiem, Jokerem. Wybór jest bardzo szeroki.
Klocki Lego z serii Super Heroes są świetną zabawką.

Pages