płaszcz

Apaszki, czyli ozdabiające strój klasyczne dodatki

apaszka
Author: otto.pl
Source: otto.pl
Bez względu od pory roku, pogody, okazji szaliki, apaszki i chusty są często pożądanymi dodatkami wzbogacającymi kobiecy i nie tylko strój. Są to różnego rodzaju: szale, szaliki (jedwabne, kaszmirowe, bawełniane, wełniane, jedwabiu, kaszmiru czy też z wełny), chusty, chustki, apaszki, rękawiczki, kapelusze, czapki, paski i różnego typu biżuteria.

Szycie na miarę - sposób na idealne ubrania

Maszyna do szycia
Source: http://noelka1.blox.pl/
Część z nas na pewno pamięta jeszcze czasy, gdy w każdym mieszkaniu miała swoje miejsce maszyna do szycia. Sklepy z ubraniami nie oferowały nic specjalnego, zwykle jeden wzór spódnicy i bluzki i gdy kobieta pragnęła być modnie i efektownie ubrana musiała brać sprawy we własne ręce – dosłownie. Nasze mamy i babcie potrafiły świetnie posługiwać się maszyną do szycia i potrafiły zaprojektować czasami takie wspaniałości, że dzisiaj z chęcią same je wkładamy.

Elegancki płaszcz damski najlepszym sposobem na uwydatnienie kobiecej natury

płaszcz
Author: Nife
Source: Nife
Wszystkie strojnisie, niezależnie od wieku i preferowanego stylu ubierania się, pragną w swojej szafce posiadać stroje na wyjściowe okazje. Kiedy trzeba prezentować się gustownie, liczy się prostota i modny krój. Na jesień albo zimową porę nieodłączną częścią garderoby bywa elegancki płaszcz damski. Szumnie obchodzone chrzciny, istotne spotkania w przedsiębiorstwie, odwiedziny u dawno niewidzianych pobratymców wymagają, aby nasz wygląd cieszył oko wszystkich zaproszonych przybyszów i gwarantował nam jak najlepsze samopoczucie.

Kropka nad „i” czyli wiosenne płaszcze dla każdej osoby

kurtki i płaszcze
Author: Agata Wojtkiewicz
Source: Agata Wojtkiewicz
W sezonie wiosna 2013 sklep top secret stawia na klasykę z pazurem. Jeżeli szukamy standardowych strojów w nieco świeższym wydaniu, płaszcze top secret są dobrym wyborem. Jak sama nazwa marki sugeruje, sugerowane stylizacje są idealne do misji specjalnych. Płaszcz nie musi być nudny, co więcej kreatorzy nie korzystają z prostych rozwiązań tworząc parę bliźniaczych krojów. Każdy egzemplarz nawiązuje do innej inspiracji, co pozwala dopasować płaszcz według własnych upodobań i potrzeb.

Niezwykłe właściwości wyrobów skórzanej.

Kurtki i płaszcze w kolekcji Big Star na jesień-zimę 2012/13
Author: Big Star
Source: Big Star
Produkty skórzane darzone są niebywałą popularnością od wieków. Pozyskiwane z powłok ciała gospodarskich i dzikich zwierząt, wykorzystuje się je do wyrobów płaszczy, portmonetek, pasków, rękawiczek, tapicerek samochodowych, a także w technice oraz architekturze do wykańczania wnętrz.

Kurtka skórzana to doskonałe rozwiązanie dla każdego.

W dzisiejszych czasach coraz to bardziej wytworne stają się marynarki skórzane. Osobiście bardzo lubię tego gatunku kurtki ponieważ są bardzo użyteczne, ciepłe a także mocne. Marynarka skórzana to wspaniałe rozwiązanie na wiosenne czy również zimowe dni. Sklep wittchen zapewnia nam bardzo wielki wybór zarówno kurtek jak i cen.