bezpieczeństwo

Jak wybrać bezpieczne prezenty!zabawki dla najmłodszych?

Kuchnia, zabawki z drewna
Author: Drewniaczek.eu
Source: Drewniaczek.eu
Nadchodzi taki czas, kiedy w bardziej lub mniej spodziewany sposób stajemy się rodzicami. W takim momencie jedną z rzeczy, o którą zaczynamy się troszczyć, jest wyprawka dla niemowlaka. Podobnie z dokonaniem wyboru zabawki dla dzieci, aby mieć pewność, że nasz mały cud jest bezpieczny.

Certyfikowane place zabaw

Ogrodowy plac zabaw
Author: Rubber Mulch
Source: http://www.flickr.com
Place zabaw dla dzieci spełniają wymagane kryteria rynkowe i posiadają wszelkie certyfikaty zgodności ze wskazaną normą PN-EN 1176 z 2009 roku. Wtedy zagwarantowane jest, że elementy oraz wszelkie urządzenia zabawowe są stuprocentowo bezpieczne dla bawiących się dzieci. Nasze certyfikowane place zabaw to rewolucja wśród tego rodzaju miejsc rozrywki. Elementy zrobiono z materiałów szczególnie rewelacyjnej jakości.

Place zabaw

plac zabaw
Author: jason wilson
Source: http://www.flickr.com
Podejmowanie dużej liczby mniej lub bardziej istotnych wyborów co do miejsca, gdzie będą bawić się dzieci to denerwujące zajęcie. Genialnym pomysłem będzie więc zaznajomienie się opiniami kolegów i przyjaciółek na temat licznych placów zabaw. sprawy tej raczej nie warto lekceważyć, o ile komuś zależy na tym, aby dziecko dobrze spędzała czas. trzeba mieć na uwadze jak różne okazują się place zabaw. W sieci nie brakuje użytkowników, jacy zdecydowanie z chęcią podzielą się swoimi doświadczeniami z konkretnymi rodzajami takich placów zabaw tematycznych, jak i normalnych.

Place zabaw - wspaniała i bezpieczna zabawa dla naszych pociech

dziewczynka na zjeżdzalni
Author: Shannon
Source: http://www.flickr.com
Zapewne każdy z nas pamięta ze swoich dziecięcych czasów, jak niesamowicie magicznym miejscem dla każdego dziecka jest plac zabaw. Dla dojrzałych ludzi nie są one co prawda szczególnie ciekawe, ale nie da się nie zgodzić się co do tego, że małe dzieci wprost je kochają. Dlatego też właśnie trudno raczej jest dziwić się temu, że od wielu już dekad place tego typu są stawiane przy niemalże wszystkich dużych osiedlach ludzkich, zarówno w największych miastach jak i nawet w tych nieco mniejszych miejscowościach. Rzecz jasna, żyjemy w czasach, kiedy to nowatorskie rozwiązania są stosowane praktycznie we wszystkich dziedzinach naszego życia, więc same obecne place zabaw też znacznie różnią się od tych, które większość z nas kojarzy jeszcze ze swoich dziecięcych lat.

Co robić, by naprawdę czuć się bezpiecznie?

noże
Author: Stelton
Source: Stelton
Generalnie Polska nie jest niebezpiecznym państwem. Np. wieczorny spacer po wrocławskich ulicach wcale nie jest bardziej niebezpieczny, niż chodzenie po Rzymie. Chociaż tak czy siak nie jest perfekcyjnie. I dlatego gorąco polecam wstąpienie do takich miejsc, gdzie są sprzedawane militaria. Przykładowo godne uwagi są noże czy gazy łzawiące. Sporo zależy od tego w jaki sposób się zaopatrzymy we wszelkie sprzęty, a więc trzeba zachować uwagę!

Wyposażenie ogródka z pomyślunkiem o pociechach

Mała dziewczynka na świeżym powietrzu
Author: Travis Swan
Source: http://www.flickr.com
Ogród to miejsce, w którym dzieci mogą znakomicie bawić się na świeżym powietrzu. Niestety, jeśli rodzice nie zadbają o jego interesujące urządzenie, może się okazać, że dla pociech nie będzie on odpowiednio atrakcyjny, co spowoduje przegraną w rywalizacji z komputerem lub telewizorem.