marki

Jakimi sposobami utworzyć wyróżniającą się identyfikację wizualną dla naszej organizacji?

nadruk na koszulce
Author: Alan Levine
Source: http://www.flickr.com
Nie da się zataić faktu, że dużo przedsiębiorstw, które działa dzisiaj na rynku nastawione jest jedynie na osiąganie zysku. Jest to bowiem ich zasadniczy cel, który powinien zostać obowiązkowo spełniony. Tymczasem, nie zawsze jest to możliwe. W praktyce okazuje się bowiem, że nasze pierwsze działania na rynku mogą przynosić nam zdecydowanie więcej porażek niż odchodów. Cała sprawa na szczęście może w niesłychanie prosty sposób ulec odmianie, pod warunkiem naturalnie, że wykorzystamy do tego celu właściwe narzędzia.

Moda na secondhandy jest coraz bardziej zauważalna. Dlaczego się dzieje?

secondhand
Author: Robert Couse-Baker
Source: http://www.flickr.com
Generalnie to powodzenie sklepów z odzieżą używaną dzisiaj już nie dziwi. To zainteresowanie tego typu odzieżą trwa już dobrych parę lat, chociaż przez ten czas wiele spraw uległo zmianie. W dawnych czasach nie każdy szanował te ubrania myśląc, iż są gorszej jakości, ponieważ używane, w dzisiejszych czasach zaś są one traktowane jako zwyczajne odzieżowe sklepy. Mimo, że mają w asortymencie towar second hand, to jest naprawdę wysokiej jakości, a wybór jest ogromny. Odzież używana w największej liczbie przypadków przychodzi do nas z krajów zachodnich, jak Anglia i Niemcy i jest to ciekawa alternatywa dla „masówki”, jaką oferują różne sieci sklepów. Pragniesz się tym zajmować, chcesz być jak importer odzieży używanej? Koniecznie czytaj dalej!

Gdzie najlepiej znaleźć ładną sukienkę niewielkim kosztem?

Karnawałowa kolekcja Glamour i MOHITO
Author: Glamour i MOHITO
Source: Glamour i MOHITO
Odróżniamy się od siebie trybem życia, postrzeganiem świata, uczuciami. dobrze jest z tego ogromnego worka, jakim jest nowoczesny modowy światek, bez presji wybierać elementy dla siebie. Nie we wszystkim będzie nam do twarzy. Stąd też warto odnaleźć jedyny w swoim rodzaju styl.

Najpiękniejsze torebki i walizki w sezonie – prostota i praktyczność

Akcesoria podrożne w stylu glamour
Author: EMPIK
Source: EMPIK
W dzisiejszych czasach dużo osób często podróżuje – są to zarówno podróże bezpośrednio powiązane z pracą, jak i całkowicie prywatne urlopy , a także wyjazdy powiązane z realizowaniem pasji. Dlatego zdecydowanie należy zwrócić mocniej uwagę na jakość toreb i walizek, które służą do przechowywania i transportowania bagażu oraz zadbać, aby mogły służyć jak najdłużej.

Bandanki

ciepła czapka
Author: Yuri Bahmat
Source: http://www.flickr.com
Dobra strategia podczas wykonywania zakupów nakryć, dla przykładu tych jak czapki futrzane, wymaga od każdego pewnej elementarnej świadomości na temat mody. Warto przecież być świadomym w czym wygląda się najdoskonalej, a jakich nakryć głowy lepiej unikać. Świadomość taka nie rodzi się jednak sama oraz czasem należy jej odrobinę pomóc, jak jednak to zrobić?

Podsumowanie 25 lat po zmianie systemowej

Katarína Štumpfová, tancerka
Author: adidas
Source: adidas
Razem z przemianami po wyborach 4 czerwca 89 i bogaceniem się społeczeństwa rodacy postanowili nadrobić braki spowodowane gospodarką centralnie sterowaną. Proces ten przebiegał i chyba nadal przebiega wielotorowo. Rozpoczął się on jeszcze przed 4 czerwca 1989. Stosunkowo najszybciej ten proces następował na poziomie makroekonomicznym. Jak grzyby po deszczu tworzyły się niewielkie firmy i maleńkie jednoosobowe mikroprzedsiębiorstwa. Po czasie z wielu z nich urodziły się największe obecnie istniejące mega przedsiębiorstwa.

Dodaj sobie klasy nosząc szykowny zegarek

Author: Marc Ecko
Zegarki od dawna skończyły służyć tylko odmierzaniu godziny. Dużo klientów traktuje je jak szykowny element. Stanowi praktyczny element naszej biżuterii. Klienci noszące zegarek spostrzegane są jako bardziej poukładane. Dobrze więc dodać nam podobnych cech przy pomocy takiego wynalazku.

Pages