szpilki

Najpopularniejsze modele butów damskich

Buty damskie na sezon Wiosna/Lato 2012 od Solo Feme
Author: Solo Femme
Source: Solo Femme
Wielu ludzi jest zdania, że dla znacznej części pan zasadniczą część garderoby stanowią buty. Są zresztą takie kobiety, szczególnie te bardziej zamożne, które mogą poszczycić się kolekcją kilkudziesięciu czy nawet kilkuset par. Ważne jest przede wszystkim, by mieć buty na najczęstsze okazje, przykładowo na różnorodne wyjścia i uroczystości. Aktualnie rodzajów butów damskich jest tak wiele, że nawet niewiele kobiet byłoby w stanie podać nazwy wszystkich.

Odpowiednia odzież do pracy

kobieta w drodze do pracy
Author: Sascha Kohlmann
Source: http://www.flickr.com
Sukienki są idealne na każdą okazję, gdy ubierzemy do nich żakiet i buty na szpilce, zmienią nas w szykowne kobiety sukcesu, zaś, gdy założymy dżinsową kurtkę oraz płaskie obuwie, możemy śmiało wyjść z przyjaciółką na zakupy.

Trendy, które będą panować w kolejnym roku?

Pomimo tego, że do początku przyszłego roku jest jeszcze kilka miesięcy już dziś możemy poznać interesujące opinie na temat tego, jak kształtują się trendy 2014. Swoje modowe propozycje już dziś przedstawiają główne światowe firmy odzieżowe.

Niezwykle modne są także wspólne wyjścia na zakupy ze stylistką. Ale taka profesjonalna pomoc zazwyczaj sporo kosztuje. Jak w takim wypadku wyglądać olśniewająco?

Odzież, dodatki - co dzisiaj założyć?

Jeżeli jesteśmy zaproszeni na jakąś imprezę zwykle stajemy przed kłopotem w co się ubrać. Mężczyźni mają o wiele łatwiej, świetnie skrojony garnitur męski załatwia sprawę praktycznie przy każdej okazji. Na mniej oficjalne wydarzenia koszula i dżinsy nadadzą się idealnie. A panie? No cóż.. Kobiety mają o wiele więcej możliwości wyboru, więc i dłużej to trwa, same sukienki to temat rzeka.

Na co warto postawić jesienią?

Author: MOHITO
Pierwszymi ubraniami, które musisz odnaleźć, są oczywiście puchowe, kurtki zimowe damskie. Są one niezbędne, jeżeli ponad wszystko lubisz wygodę i gwarancje ciepłej temperatury nawet w najchłodniejsze dni. Wyjeżdzając na wczasy w góry, jest to wybór wręcz obligatoryjny. O ile zaś podczas zimy będziesz w mieście i zamierzasz wybrać coś elegantszego, kup stylowy płaszcz, świetny do każdych spodni.

W jaki sposób podkreślić swoje najlepsze cechy?

Mokasyny z kolekcji DEICHMANN
Author: DEICHMANN
Source: DEICHMANN
Wiele kobiet nie może sobie poradzić ze swoją kobiecością. Mają ogromne problemy, by ją zaakcentować właściwym ubiorem, czy dodatkiem. A przecież zdecydowanie powinnyśmy to robić. Po to przyroda obdarowała nas takimi wdziękami, abyśmy mogły mieć z nich użytek. Naturalnie, znajdą się pośród nas takie panie, które pewniej czują się w stylizacji chłopczycy. Ale co z pozostałymi kobietami, które nie mają pojęcia, jak się odpowiednio ubrać? Postaramy się omówić parę prostych zasad.

Gdzie wyposażyć się w eleganckie kobiece ubrania oraz dodatki?

Buty na wysokim obcasie, szpilki z Heppin.com
Author: Heppin.com
Source: Heppin.com
Mnóstwo kobiet ma jednakowy kłopot: jak podkreślać swoja kobiecość? Niestety, nie każda z nas ma wrodzone wyczucie dobrego stylu i nie jest w stanie sobie sama kupić takich ubrań, które podkreśliłyby dobre strony figury, a ukryły jej wady. Dlatego mnóstwo Polek decyduje się skorzystać z porad najlepszych stylistek. Takie specjalistki właściwie dopasują odpowiednie odcienie ,które będą pasować do karnacji, jak również najmodniejsze modele dla naszego rodzaju figury.

Pages