stylizacje

W co się ubrać na specjalne okazje??

Znaczny wpływ na to, co się nosi w kraju, mają zwyczaje zauważane w państwach zachodnich. W szczególności mowa tu o Stanach Zjednoczonych. Z tego kraju przykładowo przeniosła się moda na typowe czapki z daszkiem i dużo tego rodzaju elementów. Na dzień dzisiejszy bardzo często można spotkać w Polsce młodych mężczyzn z dłuższą grzywką i czapką z daszkiem nałożoną na czubek głowy. Na modę wielki wpływ mają również produkcje filmowe oraz to, co noszą znani ludzie.

W jaki sposób podkreślić swoje najlepsze cechy?

Mokasyny z kolekcji DEICHMANN
Author: DEICHMANN
Source: DEICHMANN
Wiele kobiet nie może sobie poradzić ze swoją kobiecością. Mają ogromne problemy, by ją zaakcentować właściwym ubiorem, czy dodatkiem. A przecież zdecydowanie powinnyśmy to robić. Po to przyroda obdarowała nas takimi wdziękami, abyśmy mogły mieć z nich użytek. Naturalnie, znajdą się pośród nas takie panie, które pewniej czują się w stylizacji chłopczycy. Ale co z pozostałymi kobietami, które nie mają pojęcia, jak się odpowiednio ubrać? Postaramy się omówić parę prostych zasad.

Ubrania które muszą być w szafie w tym sezonie? - ubrania wykonane z dzianiny!

tkanina
Czy masz świadomość, co mają ze sobą wspólnego rajstopy, delikatne bluzeczki, ale też swetry? Chociaż skrojone są z rozmaitych materiałów, ich włókna tkane są w splocie dzianinowym. Najprościej rzecz ujmując, dzianina to maszynowe robótki na drutach. Dzianiny znalazły szereg zastosowań w przemyśle odzieżowym dzięki licznym zaletom: elastyczności, miękkości, które wnoszą multum plusów do kobiecej konfekcji.

W jaki sposób stworzyć indywidualny styl ?

Author: Every Nature
Wszyscy chcemy wyróżniać się z tłumu. Lubimy, gdy otoczenie nas podziwia. Ubóstwiają to zwłaszcza kobiety. Dlatego robią mnóstwo różnych czynności, które mają je przybliżyć do założonego celu. Niektóre panie mogą przygotowywać się godzinami, zanim wyjdą z domu. Przecież, jak głosi słynne przysłowie, jak cię widzą, tak cię również piszą.

Pages