kurtka

Jak skomponować kolekcję na sezon zimowy

zima
Author: Midland
Source: Midland
Rękawiczka rękawiczce nierówna. Nawet dawniej, kiedy jeszcze były pojedynki, to lepiej było zostać wezwany na pojedynek przez bogatego szlachcica niż jakiegoś obdarciucha ze śmierdzącą rękawiczką. Obecnie także możemy wybierać spośród wielu różne rodzaje rękawiczek. Przykładowo na zimę możemy zdecydować się na mitenki, rękawiczki długie czy jednopalczaste lub pięciopalczaste. W niniejszym artykule spojrzymy na rękawiczki skórzane, rękawiczki sportowe i rękawiczki wełniane.

Polacy uwielbiają chodzić na zakupy i jeśli tylko posiadają na to pieniądze, to jest to dla nich źródło dużej radości

moda
Author: Joannahorodyńskagatta
Source: Gatta
Po wielu latach komuny, gdy jedyną pewną rzeczą w sklepach były wieszaki i półki, obecny dobrostan większość może przyprawić o zawrót głowy. Czasem przejawia się to także zakupami ponad miarę. Jednak już uda się opanować chęć kupowania wszystkiego,  warto spokojnie korzystać z dobrodziejstw kapitalizmu.

Kurtki wykonane ze skóry są zawsze modne

kurtka
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
Skórzana kurtka jest jednym z nieśmiertelnych klasyków. Nie ma co zastanawiać się czy warto posiadać ją w swej garderobie, ponieważ nie zawiedzie nas nigdy. Jest tak uniwersalna, że może pełnić funkcję żakietu! Elegancka, klasyczna, czy można chcieć więcej? Kurtka skórzana sprawdzi się w każdych okolicznościach.

Czym kierujemy się przy kupnie ubrań wysokiego gatunku i dlaczego nie zawsze bywa to kwestia gustu

Są na Ziemi chłopi, którzy chodzą na zakupy dopiero wtedy, gdy ich okrycie jest już tak poplamione, że nie można go dalej nosić. Pewnym rozwiązaniem powyższej sytuacji będzie kupno części garderoby wysokiego gatunku, czyli przykładowo sztruksów na specjalną okazję za 150 złotych, a nie za zaledwie 50. Trzeba, co prawda, mocno się na początku wykosztować, ale będą one dobrze służyć przez kolejne lata. W przypadku okrycia wierzchniego na jesień lub porę zimową, warto wziąć pod uwagę zakup kurtki ze skóry.

Co kupić swojej wybrance na rocznicę związku?

opakowanie świątecznego prezentu
Author: Pete
Source: http://www.flickr.com
Mężczyźni nierzadko mają wielkie kłopoty z tym by w ogóle zapamiętać rocznicę własnego związku. Zwłaszcza, że przecież to nie jest ślub, w takim razie nie mamy żadnego oficjalnego papieru, na którym widnieje jakaś data. Jednakże tak czy siak to akurat kiepska wymówka - nigdy nie można zapomnieć o swojej rocznicy. Nasza kobieta zapewne będzie bardzo niepocieszona. Można w sumie powiedzieć, że choć w wielu przypadkach nie wiemy co interesującego podarować swojej partnerce, na szczęście nie musimy założyć, iż to coś mega ciężkiego. Choć jeżeli to dopiero pierwsza taka rocznica, tak naprawdę trochę można zrozumieć wątpliwości sporej liczby polskich mężczyzn.