kreacje

Artykuły o modzie to duża porcja weny

moda
Author: Zsa Zsa Zahira
Source: http://www.flickr.com
Moda dla jednych ma jedynie takie znaczenie, że w sklepach co jakiś czas zmienia się styl rzeczy, które są dostępne w sprzedaży. Dla innych moda jest czymś o wiele bardziej znaczącym. Duża liczba osób traktuje modę jako formę sztuki, co więcej - takiej, którą można stosować w praktyce. To zupełnie coś innego niż abstrakcyjne malunki czy dziwne konstrukcje artystyczne. Moda jest konkretem, który można włożyć i zachwycić znajomych a także nieznajomych, którzy będą mieli szczęście zobaczyć Cię na ulicy.

Najważniejsze elementy garderoby kobiecej

płaszcze damskie
Od dość dawna wszystkim wiadomo o tym, że kobiety traktują kwestię swego wyglądu zewnętrznego z o wiele większą uwagą niż mężczyźni. Z tego też powodu nie można raczej dziwić się temu, że same tylko przeznaczone dla nich ubrania charakteryzują się o wiele większym zróżnicowaniem niż te męskie, i nawet w stosunkowo niewielkim sklepie spotkamy się z bardzo szerokim ich wyborem.

Niecodzienne ubrania karnawałowe idealne na zabawę. Co wybrać?

stroje karnawałowe
Author: Visit Tuscany
Source: http://www.flickr.com
Czas karnawału to moment, kiedy można bez obaw przebierać się w różne kreacje i świetnie się bawić nawet będąc dorosłym. Dawniej o wiele mniej chętni byliśmy do przebieranek, natomiast obecnie podejście do tego zagadnienia jest bardziej luźne.

Modne sukienki na wiosnę

Author: Charles Vögele
Dziewczyny od zawsze dążyły do tego, aby wyglądać idealnie. Dobór odpowiedniego stroju to zawiła rzecz. Wymaga od kobiety wiedzy zwłaszcza o sobie. Musimy wiedzieć, co należy zakrywać, a co podkreślać. Stylizacja to nie jest błahy temat, lecz wystarczy poznać parę nieskomplikowanych zasad. W ubiorze najważniejsza jest równowaga. Gdy mamy luźny dół, to będzie przylegająca góra. I odwrotnie.

Zara czyli salony z trendy modnymi ciuchami w okazyjnej cenie

W epoce globalizacji, w latach, kiedy żyjemy w olbrzymich osiedlach ludzkich, nie da się nie zauważyć, że prawie w każdej dziedzinie pojawiają się i znikają różne nurty. Dotyczy to technologii, jedzenia, sposobu mówienia, zwłaszcza wśród młodych ludzi, no i, co chyba najbardziej jasne – mody, doskonale znanej, mimo że przez nielicznych tak naprawdę pojmowanej dziedziny, która w danym sezonie nakazuje nosić się w taki sposób a nie inny, bo to odzienie jest właściwe, a inne nie. Szczególnie kobiety, które najczęściej starają się poprawić swój wizerunek w oczach wszystkich, także obcych ludzi spotykanych na ulicy, starają się zwykle ubierać się zgodnie z modą i elegancko, a już z pewnością celebryci – na dowolnym wydarzeniu, gdzie pojawiają się aparaty fotograficzne i reporterzy z różnych czasopism, muszą pokazać się w kreacjach, które uznawane są za zgodne z modą.