ciuchy

Artykuły o modzie to duża porcja weny

moda
Author: Zsa Zsa Zahira
Source: http://www.flickr.com
Moda dla jednych ma jedynie takie znaczenie, że w sklepach co jakiś czas zmienia się styl rzeczy, które są dostępne w sprzedaży. Dla innych moda jest czymś o wiele bardziej znaczącym. Duża liczba osób traktuje modę jako formę sztuki, co więcej - takiej, którą można stosować w praktyce. To zupełnie coś innego niż abstrakcyjne malunki czy dziwne konstrukcje artystyczne. Moda jest konkretem, który można włożyć i zachwycić znajomych a także nieznajomych, którzy będą mieli szczęście zobaczyć Cię na ulicy.

Dla kogo styl militarny?

moro
Source: http://www.sxc.hu/
Militarne akcenty można znaleźć w modzie od wielu lat. Duże liczbie kobiet taka stylizacja przypadła mocno do gustu. Z jakiego powodu warto postawić styl żołnierski? Przede wszystkim dlatego, że styl militarny uwydatnia indywidualizm oraz temperament. Dołącz do swojej stylizacji dodatki wojskowe, a Twój outfit szybko nabierze wyjątkowego uroku. To idealny wybór, by dodać sobie pewności siebie lub uwydatnić ognisty charakter. Militaria są kojarzone z twardymi zasadami, ale styl wojskowy nie ma absolutnie nic wspólnego z zachowawczością. Wręcz przeciwnie, doskonale odróżni Cię na tle tłumu oraz uwydatni Twoją niepowtarzalność.

Ubrania na miarę XXI wieku

w podróży
Author: Jorge Láscar
Source: http://www.flickr.com
Bielizna termoaktywna początkowo używana była zgodnie ze swoim przeznaczeniem czyli jako specjalistyczna odzież dla sportowców lub dla służb mundurowych. Z czasem jej funkcje poszerzyły się istotnie. Głównym tego powodem jest to, iż jest ona nadzwyczajnie wygodna w użytkowaniu również na co dzień.

Jej właściwości zapewniają komfort a jest to istotne jeżeli chodzi o takie ubrania przedmiotach jak bokserki termoaktywne - bielizna która ze swej natury musi być wygodna.

Jedziemy na wakacje. Co powinno się zabrać?

Moda damska w stylu grunge
Author: House
Source: House
Zbliżają się wakacje, planujemy jakiś interesujący wypad. Wszystko jest już dopięte na ostatni guzik, wyjazd zapłacony, ale wciąż puste bagaże podróżne oznajmiają, że przed nami żmudny, ważny obciążenie – pakowanie. Co ze sobą zabrać, żeby wypad był owocny? Generalnie odpowiedź na to zagadnienie dla wszystkich może oznaczać coś wyjątkowego, jednakże są określone rzeczy, które zabrać po prostu musimy. Oczywiście ubrania.

Odzież dla pań

moda damska
Author: MOHITO
Source: MOHITO
W obecnych czasach dziewczyny nawet całkiem niechcący są bombardowane informacjami o modzie. Nie musimy poszukiwać stylistki, nie trzeba chodzić do szkoły, gdzie mielibyśmy zajęcia z materiałoznawstwa i historii ubioru, starczy, że włączymy któryś program w TV. Nawet w porannych programach poruszane są tematy dotyczące mody damskiej.

H&M – wysoka jakość i rozsądna cena

Mało kto orientuje się, że ubrania H&M są oferowane już od prawie 7 dekad. Co prawda w naszym kraju pierwszy butik tego szwedzkiego przedsiębiorstwa otworzono dopiero dekadę temu, lecz reszta globu zdołała się już przyzwyczaić do niego. Pierwszy punkt handlowy H&M powstał zaledwie 2 lata po koszmarze II WŚ. Na początku firma zwała się Hennes, co w języku jej założyciela, obywatela Szwecji Perssona, oznaczało „dla niej”. Nazwa wskazuje, że w tamtym czasie w butikach oferowano wyłącznie ubrania dla płci pięknej.

Czy warto kupować kurtki puchowe i na jakie okazje zakładać tego rodzaju odzienie

kurtka
Author: Anne Worner
Source: http://www.flickr.com
Każda kobietka życzy sobie, aby stale w jej szafach pojawiały się nowe ubrania. Faceci takiego kłopotu zwykle nie mają, ale od czasu do czasu również i oni muszą odświeżyć swoją garderobę. Nadchodząca zimowa pora jest znakomitą okazją, aby wybrać się do salonów z odzieżą. Oprócz kupna typowo zimowych akcesoriów, czyli: kapeluszy, chustek, rękawiczek czy kozaków, prawdziwa kobieta nie zawaha się wydać monet na trwałe, ciepłe i nade wszystko modne, kurtki puchowe.

Pages