zabawek

W jaki sposób rozwinąć kreatywne rozumowanie u własnego malucha?

Zabawki dla dzieci
Author: Sheila Sund
Source: http://www.flickr.com
Rozwijanie u własnej pociechy kreatywnego myślenia to obowiązek absolutnie każdego rodzica! W końcu z całą pewnością nie chcemy mieć tego dziecka, które całkowicie niczym się nie jest w stanie wyróżnić. Oczywiście chodzi wyłącznie o wielce pozytywne wyróżnianie się, zero problemu. Często uważamy, że akurat polska szkoła produkuje przede wszystkim takich ludzi, którzy w sumie posiadają obszerną wiedzę, lecz co z tego wszystkiego, jeżeli są ogromne problemy z bardziej kreatywnym rozumowaniem?

Moc klocków lego

Klocki Lego
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
Wszyscy wiemy, że jeżeli dziecko jest zafascynowane jakąś bajką to z chęcią będzie sięgało po gry z bohaterami tej bajki. Zastanawiający natomiast jest fakt, że stale tworzone są kolekcje zabawek związanych z filmami, które swoją premierę w kinach miały dawno temu. Mimo to na wszystkich kontynentach możemy spotkać fanów tych filmowych hitów i co ważne wiele elementów z kinowych produkcji wpisało się w świecie ikon kultury na stałe. Pewnie dlatego klocki lego gwiezdne wojny są, były i na pewno będą jednymi z chętniej kupowanych zestawów lego.

Jakie zabawki dla dzieci wybrać?

Gdy nadchodzą święta lub urodziny naszych dzieci, zwykle powraca problem: jakie zabawki dla dzieci będą najlepsze i gdzie dokonać ich zakupu? Problemem nie jest tylko to, czy sklepy z zabawkami proponują swoim klientom wymarzone dla naszych najmłodszych upominki, ale także i to, czy wymarzona lub zamówiona już przez nas zabawka, jest bezpieczna i spełnia podstawowe kryteria.