figura

Odpowiednia odzież do pracy

kobieta w drodze do pracy
Author: Sascha Kohlmann
Source: http://www.flickr.com
Sukienki są idealne na każdą okazję, gdy ubierzemy do nich żakiet i buty na szpilce, zmienią nas w szykowne kobiety sukcesu, zaś, gdy założymy dżinsową kurtkę oraz płaskie obuwie, możemy śmiało wyjść z przyjaciółką na zakupy.

Odzież, dodatki - co dzisiaj założyć?

Jeżeli jesteśmy zaproszeni na jakąś imprezę zwykle stajemy przed kłopotem w co się ubrać. Mężczyźni mają o wiele łatwiej, świetnie skrojony garnitur męski załatwia sprawę praktycznie przy każdej okazji. Na mniej oficjalne wydarzenia koszula i dżinsy nadadzą się idealnie. A panie? No cóż.. Kobiety mają o wiele więcej możliwości wyboru, więc i dłużej to trwa, same sukienki to temat rzeka.

Jak sprawić, by wymodelować swoją figurę za sprawą dobrze skomponowanych ubrań?

W oczekiwaniu na zimę
Author: Mohito
Source: Mohito
Dużo osób posiada mnóstwo kompleksów na temat własnego wyglądu zewnętrznego. I choć świetnie wiemy, że najistotniejsze jest ciekawe wnętrze, to jednak przykładamy dużą wagę do swojej aparycji. Zwłaszcza, że dzisiejszy świat promuje głównie młode i piękne osoby.

Czy każda kobieta dobrze wygląda w sukience

letnia sukienka
Author: Jessica Branstetter
Source: http://www.flickr.com
Czy każdej kobiecie do twarzy w sukience? Odpowiedź na tego typu pytanie w każdej sytuacji jest identyczna. Oczywiście, że tak, jak choćby sukienka z baskinką. To wiadome, nie w każdej sukni każda kobieta będzie wyglądała świetnie. Należy właściwie dobrać fason, odcień i długość.

Nie musimy być ubrane na sztywno

moda
Author: MOHITO
Source: MOHITO
Przyjęło się, że panie będące na znacznych pozycjach w zakładzie, muszą zawsze przedstawiać się idealnie i schludnie, a co się z tym wiąże, muszą mieć założone dopasowane garsonki i właściwie do nich wykonany makijaż oraz uczesanie. A przecież nie wciąż aż tak oficjalny oraz sztywny strój jest wyznacznikiem statusu społecznego, czasem możemy się ubrać w coś wygodniejszego oraz ciągle prezentować się tak identycznie nienagannie oraz wspaniale.

Jeżeli przychodzi ochłodzenie

Moda damska
Author: Mycatkins
Source: http://www.flickr.com
Każda pora roku charakteryzuje się czymś innym, latem jest upalnie i chcemy posiadać na sobie jak najmniej warstw ubrań, za to jesienią jeśli zrobi się chłodniej zakładamy polary oraz lekką kurtkę, tak by zimą zmienić ją na coś znacznie grubszego i jednocześnie cieplejszego.

Pages