sylwetka

Bielizna – dlaczego jest tak istotna?

Author: DONNA
W sklepach zwykle nabywamy różnorakie ciuchy, takie jak suknie czy koszule, a nierzadko zaniedbujmy sprawę zakupu porządnych elementów, które nosimy pod ubraniem. Majtki i biustonosze wybieramy zatem bez pomyślunku, mając w głowie myśl, że w końcu i tak nikt nie będzie oglądał tych ciuchów. To duży błąd w mentalności, gdyż bielizna to istotny element związany z seksem, który ma wielki wpływ na facetów.

Wytworna bielizna - przyjaciel każdej kobiety

Jak spać, żeby się wyspać
Author: Hästens
Source: Hästens
Drodzy Panowie, jeżeli myśleliście, że wasze żony uwielbiają ładnie wyglądać jedynie za dnia, no to muszę pomóc wam przejrzeć na oczy: coraz bardziej kobiety równie atrakcyjnie pragną wyglądać kładąc się do łóżka. I nie mowa tu o koronkowej bieliźnie, którą możecie podarować Paniom na każdą okazję, ale również tę wydawałoby się zwyczajną, która po prostu dobrze się nosi.

Robimy wiosenne zakupy

Author: www.swiatbielizny.pl
Zima dobiega końca, wiosna już tuż tuż – jest to idealny okres na to, żeby rozruszać zesztywniałe kości i odrobinę podreperować budowę ciała. Nie tylko poprawi się wytrzymałość i stan zdrowia całego ciała – idealna sylwetka przyda się wszędzie, czy po to, by ciągle od nowa wprawiać w dumę swojego partnera czy partnerkę, czy też ze względu na to, by łatwiej było nawiązać nową przyjaźń, gdy jesteś samotny bądź samotna, albo też po to, aby w przypadku problemu iść do lekarza bez cienia wstydu. Poza tym znajdujące się w świetnej kondycji ciało powoduje, że również psychicznie lepiej się każdy czuje, a to można dostrzec w jego spojrzeniu, ruchach i usposobieniu – pierwszy krok do wywołania korzystnego wrażenia na wszystkich i prostszego osiągania sukcesów.

A może na prezent kupić bieliznę?

Forex Amandine - koszulka erotyczna
Source: Jagna.pl
Zdarza się, że dziesięcioleciach spędzonych razem płomień namiętności zaczyna przygasać.Sporo małżeństw rezygnuje z walki o intensywniejsze pożycie, lecz niektóre próbują przywrócić stare emocje. Szukają rady w gabinetach seksuologicznych, kupują wspólnie filmy erotyczne, stosują wszelkie akcesoria łóżkowe. ubraniem, który umie wprowadzić do łóżka sporo silnych emocji, jest frywolna bielizna damska.

Odpowiednia odzież do pracy

kobieta w drodze do pracy
Author: Sascha Kohlmann
Source: http://www.flickr.com
Sukienki są idealne na każdą okazję, gdy ubierzemy do nich żakiet i buty na szpilce, zmienią nas w szykowne kobiety sukcesu, zaś, gdy założymy dżinsową kurtkę oraz płaskie obuwie, możemy śmiało wyjść z przyjaciółką na zakupy.

Pages