garnitur

Śliskie zagadnienie: biżuteria męska

biżuteria dla mężczyzn
Author: RAHUL GS
Source: http://www.flickr.com
Przede mną trochę trudny temat - biżuteria dla mężczyzn. Kwestia pełna ślepych uliczek. Wielu chłopców po przeczytaniu tejże frazy mogłoby popaść jeśli nie w popłoch (bo przecież prawdziwy facet nie boi się niczego) to co najmniej w zakłopotanie. Ci panowie którzy mają zamiłowanie do filozofowania być może zamyśliliby się nad kondycją dzisiejszego mężczyzny a wręcz nad zamianą ról społecznych jaka niekwestionowanie ma miejsce w naszym społeczeństwie.

Odpowiednia odzież do pracy

kobieta w drodze do pracy
Author: Sascha Kohlmann
Source: http://www.flickr.com
Sukienki są idealne na każdą okazję, gdy ubierzemy do nich żakiet i buty na szpilce, zmienią nas w szykowne kobiety sukcesu, zaś, gdy założymy dżinsową kurtkę oraz płaskie obuwie, możemy śmiało wyjść z przyjaciółką na zakupy.

Kurtka skórzana to doskonałe rozwiązanie dla każdego.

W dzisiejszych czasach coraz to bardziej wytworne stają się marynarki skórzane. Osobiście bardzo lubię tego gatunku kurtki ponieważ są bardzo użyteczne, ciepłe a także mocne. Marynarka skórzana to wspaniałe rozwiązanie na wiosenne czy również zimowe dni. Sklep wittchen zapewnia nam bardzo wielki wybór zarówno kurtek jak i cen.

Męski punkt widzenia czyli jak może wyglądać facet z klasą

mężczyzna
Author: Barbro Andersen
Source: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach, wbrew temu iż sporo się mówi, że nie należy oceniać ”książki po okładce”, powiedzenie „jak cię widzą, tak cię piszą” jest cały czas aktualne. Co więcej – nad wyraz często stosowane w praktyce. Toteż jeżeli ktoś zapomni o tym, jak powinno się prezentować np. na spotkaniu w sprawie pracy, może dostać odmowną odpowiedź, co gorsza – na własne życzenie.

6 standardów klasycznej garderoby modnego faceta

Moda męska na karnawał
Author: Digel
Source: Digel
Obecnie nowoczesny mężczyzna to jest nastawiony na sukces i doskonale dobrze wie, do czego dąży. Często właśnie poprzez swój ubiór manifestuj status majątkowy. Z reguły wie, że musi dbać o swój wizerunek, który jest jego najskuteczniejszą wizytówką.Kupno stylowych ubrań do opłacalna inwestycja, ponieważ zadbany mężczyzna jest lepiej postrzegany głównie w środowisku pacy. Przykładowo podczas spotkania z klientem, czy w innych typowych sytuacjach biznesowych liczy się pierwsze wrażenie, stąd też warto zadbać o swój wygląd.

Jak dobrze i niedrogo się ubrać?

Modna garsonka
Każda z nas uwielbia kupować sobie nowe ubrania. Nieważne czego w danej chwili potrzebujemy czy chcemy, każda drobnostka daje przyjemność. Szczególnie teraz możemy poszaleć bo w centrach handlowych wakacyjne obniżki. Jeśli konieczne są nam simple sukienki to obecnie sklepy są dla nas istnym rajem. Czas promocji trwa bardzo krótko! Lepiej się spieszyć.