elementy

A może barwna stylizacja imprezowa?

make-up
Author: Igor Menezes - Photographer
Source: http://www.flickr.com
Jakiś czas temu karnawałowe imprezy oznaczały czas, w którym zawieszano wszelkie reguły i każdą rzecz można było wykonywać inaczej aniżeli robi się to na co dzień. Podobnie możesz spojrzeć na imprezowanie także dziś. Także wtedy, gdy szukasz kreacji właściwej dla siebie. Na co dzień chodzisz zachowawczo ubrana do pracy? Wobec tego w ramach imprezy powinnaś skusić się na barwne imprezowe inspiracje. Jak tego dokonać, by zamienić się w najbardziej kolorową personę na parkiecie?

Przedmioty filcowe

Futrzane torebki i dodatki Tosca Blu
Author: Tosca Blu
Source: Tosca Blu
Filc to niesprawiedliwe pomijany materiał. Wyróżnia się on dużą praktycznością – można robić między innymi buty, akcesoria do czyszczenia i ozdoby z filcu. Filc znakomicie pasuje do mycia wszelkiego rodzaju szklanych obiektów. O ile chcesz mieć ścierkę, która dobrze obmyje okulary z smug, zdecyduj się na wyrób filcowy. Identycznie jest w wypadku zaawansowanych obiektywów lustrzanek – każdy dobry operator takiego aparatu pamięta, że najszybciej przecierać soczewki szmatką z filcu.

Place zabaw

plac zabaw
Author: jason wilson
Source: http://www.flickr.com
Podejmowanie dużej liczby mniej lub bardziej istotnych wyborów co do miejsca, gdzie będą bawić się dzieci to denerwujące zajęcie. Genialnym pomysłem będzie więc zaznajomienie się opiniami kolegów i przyjaciółek na temat licznych placów zabaw. sprawy tej raczej nie warto lekceważyć, o ile komuś zależy na tym, aby dziecko dobrze spędzała czas. trzeba mieć na uwadze jak różne okazują się place zabaw. W sieci nie brakuje użytkowników, jacy zdecydowanie z chęcią podzielą się swoimi doświadczeniami z konkretnymi rodzajami takich placów zabaw tematycznych, jak i normalnych.

Gwiezdne wojny motywem dla zestawu klocków

Lego Star Wars
Author: βroadside
Source: http://www.flickr.com
Obecnie dzieci dużo czasu siedzą przed komputerami. Dlatego też rodzice poszukują im czegoś w alternatywie. Dzieciaki są kapryśne, więc trzeba im wyszukać coś rzeczywiście interesującego. Stąd też tak doceniane są klocki lego star wars. Sposób zrobienia klocków i marka, jaką jest lego to idealny sposób na zajęcie czymś dzieci. Lego pomagają rozwinąć wyobraźnię i wspierają koordynację psycho-ruchową dzieci. Dodatkowo klocki te spodobają się i sześcioletnim dzieciom i większym urwisom też. Do tego większość ludzi uwielbiających Gwiezdne Wojny również kupi tego typu gadżet.

Zabawki edukacyjne przeznaczone dla naszych pociech - mała charakterystyka i inspiracje

zabawka z klocków Lego
Author: Fun Toy Den
Source: http://www.flickr.com
Nasze pociechy spędzają bawiąc się znaczną część swojego dnia. Jak dziecko jest małe potrzebuje nie tylko naszego zaangażowania ale też permanentnej uwagi podczas zabawy. Z czasem, gdy maluchy dorosną, należy zachęcać je do samodzielnej zabawy. Należy zatroszczyć o to, by zabawki, które będą im do tego służyć były jak najlepiej dobrane. Poza podstawową funkcją zabawową mają one jeszcze dodatkowe znaczenie. Zabawki odgrywają niezmiernie istotną rolę w kształtowaniu zdolności motorycznych, a także rozwijaniu osobowości dziecka. Dzięki nim dzieci odkrywają i poznają świat, jaki je otacza.

Zabawy klockami w każdym wieku

klocek Lego Duplo
Author: Michele M. F.
Source: http://www.flickr.com
Klocki to prawdopodobnie najbardziej atrakcyjna zabawka, zaraz po pluszowym niedźwiadku. Zarówno w wypadku pluszaków jak i w wypadku klocków, bez znaczenia jest czy bawi się nimi chłopiec czy dziewczynka, równie świetnie radować się nimi będą chłopaczki jak i dziewczynki. Ci pierwsi przy pomocy prostopadłościanów budować będą samochody i samoloty albo też poligon dla ołowianych żołnierzyków. Tymczasem dziewczynki mogą konstruować mieszkanka dla laleczek, aczkolwiek rzecz jasna nie jest to zasadą. Zdarzają się także dziewczęcia, które bawią się autami, jak chłopcy konstruują garaże i podobne budynki.