zestaw

Bielizna – dlaczego jest tak istotna?

Author: DONNA
W sklepach zwykle nabywamy różnorakie ciuchy, takie jak suknie czy koszule, a nierzadko zaniedbujmy sprawę zakupu porządnych elementów, które nosimy pod ubraniem. Majtki i biustonosze wybieramy zatem bez pomyślunku, mając w głowie myśl, że w końcu i tak nikt nie będzie oglądał tych ciuchów. To duży błąd w mentalności, gdyż bielizna to istotny element związany z seksem, który ma wielki wpływ na facetów.

Dzisiejsze „szafiarki”, czyli aktualne ubraniowe wątpliwości

moda
Author: Nife
Source: Nife
Przebierają się wszyscy, a przede wszystkim porzucają niepotrzebne zimowe ciuchy karmiąc spragnioną przez okres zimowy szafę tonami zbędnej odzieży. Wreszcie możemy tam asadzić kurtkę zimową, szal, rękawiczki czy grube swetry. Teraz zaś możemy całkowicie otworzyć okno, ażeby radować się panującą letnią porą. Lato jest cudowne, bo gdy się zaczyna nie zastanawiamy się w ogóle, co ubrać, jakby każda rzecz była dobra, lecz później pojawiają się przeszkody, bo tu kilogram, tam kilogram, a w to już nie da się wejść. Nagle cudowne przejrzyste niebo pięknej pogody zakrywają ciemne chmury dylematów: w co ja mam się ubrać?

Produkcja odzieży: lepiej u nas a może za granicą?

rysunek przedstawiający kobietę w sukience
Author: Cajsa Lilliehook
Source: http://www.flickr.com
Polski producent odzieży damskiej , męskiej czy dziecięcej musi zmagać się z licznymi przeciwnościami. To przyczynia się do zmniejszenia konkurencyjności polskiej odzieży na rodzimym rynku. Nie jest tajemnicą, że że produkty wyprodukowane w kraju, to niejednokrotnie towar lepszej jakości, niż ten importowanych z Chin.