wzór

Dla kogo styl militarny?

moro
Source: http://www.sxc.hu/
Militarne akcenty można znaleźć w modzie od wielu lat. Duże liczbie kobiet taka stylizacja przypadła mocno do gustu. Z jakiego powodu warto postawić styl żołnierski? Przede wszystkim dlatego, że styl militarny uwydatnia indywidualizm oraz temperament. Dołącz do swojej stylizacji dodatki wojskowe, a Twój outfit szybko nabierze wyjątkowego uroku. To idealny wybór, by dodać sobie pewności siebie lub uwydatnić ognisty charakter. Militaria są kojarzone z twardymi zasadami, ale styl wojskowy nie ma absolutnie nic wspólnego z zachowawczością. Wręcz przeciwnie, doskonale odróżni Cię na tle tłumu oraz uwydatni Twoją niepowtarzalność.

Jakie są korzyści z nauki haftowania?

wełniane rękawiczki
Author: Scott Gardner
Source: http://www.flickr.com
Kilkanaście lat temu w placówkach edukacyjnych uczono uczennice robótek ręcznych. Był to przedmiot stały w programie, dzięki czemu panie były w stanie później wykonywać różnorodne czynności mające związek z szyciem. Zresztą przez długi czas robótki ręczne były najczęściej występującym sposobem wykorzystywania wolnych chwil przez kobiety. Było to na pewno niezwykle korzystne.

Jak można obecnie w ciekawy sposób ozdobić rozmaite rzeczy?

kartki okolicznościowe
Author: Eric E Castro
Source: http://www.flickr.com

Dziś znanych jest wiele różnych technik, biorąc pod lupę wykonywanie ozdób oraz wzornictwa ogólnie.Decoupage, dzięki swoim dużym możliwościom i opcjom wpasowywania się w obecne trendy, zdobył – jako metoda zdobienia – rzeszę miłośniczek. Technika ta znana jest także pod nazwą technika serwetkowa. Już długi czas technika ta cieszy się na rynku ogromną popularnością, natomiast coraz więcej osób stawia na zaopatrzenie się w instruktaże i przygotowywanie pięknych, oryginalnych ozdób samodzielnie.

Panterka- ciągle na czasie

moda damska
Author: BGN
Source: BGN
Nie łatwo udzielić odpowiedzi na pytanie co takiego co mają w sobie panterkowe wzory, że nie wychodzą z mody. Z sezonu na sezon pojawiają się w różnych sklepach wciąż powracające z nową siłą. Zapewne to fakt, iż jest to wzór zaczerpnięty wprost od najlepszego projektanta na świecie, za którego można uznać samą naturę, sprawia to, że panterka jest zawsze na czasie.