koszula

Trafiony prezent na Święto Taty to wielkie wyzwanie.

opakowanie świątecznego prezentu
Author: Pete
Source: http://www.flickr.com
Dzień Taty, Gwiazdka, Mikołaj to wyjątkowe dni, które powinno się kultywować. Nawet mężczyźni są czasem sentymentalni i zapewne każdemu tacie zrobi się cieplej na sercu, kiedy w taki wyjątkowy dzień dostanie wierszyk z życzeniami i ładny prezent.

Męski punkt widzenia czyli jak może wyglądać facet z klasą

mężczyzna
Author: Barbro Andersen
Source: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach, wbrew temu iż sporo się mówi, że nie należy oceniać ”książki po okładce”, powiedzenie „jak cię widzą, tak cię piszą” jest cały czas aktualne. Co więcej – nad wyraz często stosowane w praktyce. Toteż jeżeli ktoś zapomni o tym, jak powinno się prezentować np. na spotkaniu w sprawie pracy, może dostać odmowną odpowiedź, co gorsza – na własne życzenie.

6 standardów klasycznej garderoby modnego faceta

Moda męska na karnawał
Author: Digel
Source: Digel
Obecnie nowoczesny mężczyzna to jest nastawiony na sukces i doskonale dobrze wie, do czego dąży. Często właśnie poprzez swój ubiór manifestuj status majątkowy. Z reguły wie, że musi dbać o swój wizerunek, który jest jego najskuteczniejszą wizytówką.Kupno stylowych ubrań do opłacalna inwestycja, ponieważ zadbany mężczyzna jest lepiej postrzegany głównie w środowisku pacy. Przykładowo podczas spotkania z klientem, czy w innych typowych sytuacjach biznesowych liczy się pierwsze wrażenie, stąd też warto zadbać o swój wygląd.

W jaki sposób facet powinien szykować się na rozmowę o pracę?

mężczyzna
Author: Barbro Andersen
Source: http://www.flickr.com
Każdy z nas pragnie zdobywać nadzwyczaj ciekawe miejsce zatrudnienia. Niemniej pomimo tego dzisiaj jest to zadanie relatywnie trudne, bowiem na rynku bez wątpliwości znajduje się zarówno wiele profesjonalistów, jak również wielokrotnie wygania pracodawców są wybitnie wysokie.