zapach

Kiedy masz dosyć tych bardzo znanych - które perfumy kupować?

perfumy
Author: Florian Lehmuth
Source: http://www.flickr.com
Kiedy chcielibyśmy pięknie pachnieć powinniśmy mieć cudne perfumy. Nie będziemy się tu odwoływać do podstaw, typu weź kąpiel, bo to powinno być dla wszystkich oczywiste. Tak, więc kiedy chcemy cudownie pachnieć, czyli intrygować niesamowitą mieszanką z ładnego flakonu musimy postawić na perfumy niszowe. Czym są tego typu perfumy?

Odkryto skuteczne rozwiązanie - ozonowanie, służące poprawie jakości środowiska wewnątrz auta

Lusterko samochodowe
Author: Juan Carlos Seoane Vigo
Source: http://www.flickr.com
Ozon - O3, określany jest aktywnym tlenem. To gaz, którego cząsteczka ma trzy atomy pierwiastka-tlenu, zamiast 2-óch, tak jak tlen, którym normalnie oddychamy. Ozon istnieje naturalnie w przyrodzie, pojawiając się na skutek uderzeń pioruna w trakcie burzy. W rzeczywistości, rześki, przyjemny, zapach, który zauważamy po burzy, ma właśnie związek z działaniem ozonu. Najczęściej jednak, mówimy o ozonie w kontekście warstwy ozonowej, która otacza naszą planetę powyżej atmosfery ziemskiej i chroni nas przed szkodliwym promieniowaniem ultrafioletowym.

Niemal każda kobieta znalazła swoje ulubione kosmetyki

Cienie do powiek
Source: tigerandbear.pl
Chyba każda kobieta posiada swoje ulubione kosmetyki do makijażu, tusz do rzęs i przede wszystkim zapach. Mówi się, że ideałem jest niepodważalnie być łączoną z tą samą perfumą i jak się okazuje wiele z nas przyzwyczaja się do ulubionych flakoników. Chanel No 5 to uosobienie kobiecości i dla większości wyjątkowy zapach. Mężowie, narzeczeni i kochankowie muszą o tym pamiętać.

Odkryj niesamowity świat kawy a już nigdy nie przestaniesz jej kupować!

Fototapety do restauracji
Author: http://art.widi.pl/
Source: http://art.widi.pl/
Bardzo dużo ludzi nie wyobraża sobie doby bez wypicia chociaż jednego kubka kawy. Są tacy, którzy piją nawet kilka kubków dziennie. Możemy spotkać bardzo wielu miłośników tego napoju, którzy lubują się zarówno w smaku, jak i wspaniałym jej aromacie. Powinniśmy jednak dowiedzieć się, jaką kawę naprawdę opłaca się pić oraz jakie korzyści z tego wynikają.