makijaż

A może barwna stylizacja imprezowa?

make-up
Author: Igor Menezes - Photographer
Source: http://www.flickr.com
Jakiś czas temu karnawałowe imprezy oznaczały czas, w którym zawieszano wszelkie reguły i każdą rzecz można było wykonywać inaczej aniżeli robi się to na co dzień. Podobnie możesz spojrzeć na imprezowanie także dziś. Także wtedy, gdy szukasz kreacji właściwej dla siebie. Na co dzień chodzisz zachowawczo ubrana do pracy? Wobec tego w ramach imprezy powinnaś skusić się na barwne imprezowe inspiracje. Jak tego dokonać, by zamienić się w najbardziej kolorową personę na parkiecie?

Włos się mnoży na głowie

pani w długich włosach
Author: Lies Thru a Lens 
Source: http://www.flickr.com
Czas zacząć kolejny wiosenno-letni sezon. Na scenę zapraszamy błękit, róż oraz czerwień. Główne role powierzono szminkom i cieniom do powiek. Prawdziwe emocje zapewnią nam energetyczne odcienie koloryzacji włosów. A w powietrzu poczujemy woń najnowszych perfum. Ta wiosna będzie należała do nas!

Seksowna bielizna, jaka spowoduje, że będziesz się czuła cudownie oraz kobieco

biustonosz
Author: Kostar
Source: Akrobatka.pl
Niemało kobiet wyszukuje sposobu na to jak wyglądać pięknie i równolegle czuć się seksownie i kobieco. Bez wątpienia przydatny może być śliczny makijaż czy gustowne ubrania, naturalnie jednak nie powinno się zapominać o odzieży, której na co dzień nie widać.

Podniecająca bielizna, która spowoduje, iż będziesz się czuła cudownie i kobieco

biustonosz
Author: Kostar
Source: Akrobatka.pl
Dużo kobiet poszukuje sposobu na to jak wyglądać pięknie i równolegle czuć się podniecająco i kobieco. Bezspornie pomocny może być piękny makijaż czy wykwintne ubrania, na pewno jednak nie powinno się zapominać o odzieży, jakiej na co dzień nie widać.