Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/twincoveconfections.com/includes/menu.inc).

W jaki sposób odszukać dobry portfel spełniający nasze wymagania?

Banknoty, bilony, dokumenty i drobne – te wszystkie przedmioty trzeba gdzieś pomieścić. Najlepszym sposobem na to jest portfel. Jak widać, wszystko jasne, portfel jaki jest każdy widzi, aczkolwiek pozory mylą, bo jest tak dużo jego rodzajów, że wielu ludzi jest zaskoczonych. Możemy wybrać portfele skórzane czy portfele materiałowe, a to dopiero wstęp do naszej oferty.


Portfel
Author: Jim Le
Source: http://www.flickr.com
Ogólnie zasada jest taka, iż zależnie od sposobu bycia, od statusu społecznego czy zwykłego przekonania wewnętrznego znajdujemy dobry dla nas portfel. Jeśli na przykład posługujemy się kartą płatniczą, zaś podczas codziennych zakupów najczęściej płacimy monetami to najlepszym rozwiązaniem będzie portfel bilonówka. Największą zaletą tego portfela jest wygodny dostęp do monet.


Pamiętamy przecież sytuacje, w której nie możemy znaleźć grosza, czy dwóch, w portfelu bilonówce po rozłożeniu wszystkie drobniaki są od razu widoczne. Wbrew pozorom nie jest to portfel typowo kobiecy, można kupić również modele dla mężczyzn. Szukając czegoś podobnego, jeżeli nie chcemy bilonówki, najlepszą opcją będzie portfel podkówka (podkówki na gotówkę).


Dla aktywnych najlepszą opcją będzie portfel sportowy . Wykonane z nylonu lub codury, można spotkać też portfele sportowe ze skóry, lecz rzadko. Zresztą, skóra raczej nie pasuje do takiego modelu, więc jest to częściej wyjątek niż reguła. Generalnie, portfel sportowy spodoba się nie tylko sportowcom, lecz także miłośnikom luzu, noszą się swobodnie, nie pasują do garniturów i innych oficjalnych ubrań.


Jedno z bardziej absurdalnych stwierdzeń mówi nam, że największą głupotą jest zakup portfela za ostatnie pieniądze… Coś w tym jest, jednak istnieje inna niezbyt rozsądna rzecz: kupno portfelu nijakiego, z gorszych materiałów, takiego, co wytrzyma przez kilka miesięcy i będzie trzeba rozejrzeć się za nowym. Dlatego pamiętajmy, że najczęściej portfele robione są z materiałów, jak: skóra, nylon, skóra „ekologiczna”, cordura, bawełna czy poliester (portfel ze skóry). Jak spotkasz portfel wykonany z innego materiału, nie możesz być pewny, jak długo się nie zepsuje.