Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/twincoveconfections.com/includes/menu.inc).

Wyraź siebie – koszulki z nadrukiem!

Wielu ludzi lubi oceniać innych na podstawie tego jak wyglądają. Z tej przyczyny ubiór pełni nie lada funkcję w postrzeganiu naszej osoby.


Nie bez przyczyny znane powiedzenie „jak cie widzą, tak cię piszą” jest cytowane przez wielu stylistów i ludzi z branży mody. Opierając się na pierwszym wrażeniu, można zwykle stwierdzić czy dana osoba przykłada wagę do wyglądu i czy ma swój styl, a nawet to, jaki jest jej status materialny.
Za pomocą ubrań ludzie komunikują się ze światem wyrażając własną niezależność. Poprzez ubiór wyrażają siebie, prezentują swoje poglądy a często i zainteresowania. Koszulka z nadrukiem stały się dziś nie tylko częścią garderoby, ale w pewnym sensie billboardami. Ich unikalne wzornictwo w połączeniu z doskonałą jakością dzianin powodują, że T-shirt możemy dziś założyć na większość okazji. Doskonale podkreślają nasz styl i to, co nam danej chwili „w duszy gra”.
t-shirt z nadrukiem
Author: Alan Levine
Source: http://www.flickr.com

A jaka jest historia koszulek z nadrukiem? Podobno moda na bawełniane koszulki narodziła się w latach 30. XX wieku w Ameryce, gdzie w pewnym stanie niejaka firma uszyła koszulki da drużyny futbolu amerykańskiego. Wzbudziły one tak wielki entuzjazm wśród fanów futbolu, że zaczęli je podkradać. W związku z powyższym pojawił się na nich nadruk, który miał identyfikować T-shirt jako własność drużyny i tym samym odstraszyć potencjalnych złodziei. Zgadza się – pomysł spalił na panewce, ale oznaczone śmieszne koszulki na stałe zagościły w świecie mody. Mody, która trwa do dziś. I wszystko wskazuje na to, że będzie trwała wiecznie.


Barwne T-shirty pozwalają również wyróżnić się z tłumu, a jednocześnie podkreślić przynależność do wybranej grupy. Dla każdego hip-hopowca wygląd wiąże się z przekazaniem pewnej idei - pozytywnego nastawienia do życia, a nadruki na koszulkach właśnie im na to pozwalają.
Sklep printidea z koszulkami potrafią poprawić nam humor na resztę dnia. Wyobraźmy sobie, że czekamy na tramwaj w pochmurny poranek. Niewyspani, z nosem na kwintę. Aż pojawia się obok nas młody człowiek, na którego koszulce widnieje śmieszny rysunek.
Prawda, że świat w ciągu jednej krótkiej chwili nie staje się piękniejszy?
Fakt, nikt nie powiedział, że koszulki z nadrukiem powstały z myślą o młodzieży. Nic bardziej mylnego - dedykowane są wszystkim osobom, które są „jakieś”
Tags: