Jeśli już kogoś obdarowywać to czymś interesującym

Gdy myślimy o tym, co kupić naszemu facetowi z okazji jakiegokolwiek święta możemy zacząć się denerwować. Oczywiście, jeśli to początki znajomości to kombinacji jest wiele, ale im dłużej jesteśmy ze sobą, tym ciężej nam dawać jakieś ciekawe prezenty. Jednak jest pewien genialny pomysł, o którym mogliśmy wcześniej nie pomyśleć i jest to jazda samochodem na prezent. Nie chodzi tu, o jakiś normalny samochód, o zwykłą jazdę a o niezapomniane przeżycie w aucie rajdowym.
Są firmy, które organizują różnego rodzaju przejażdżki samochodem, które sprawiają, że podnosi się adrenalina i co najważniejsze nasz partner będzie szczęśliwy, gdy otrzyma taki podarek. Nie ma, co płacić za kolejne szorty, koszulkę czy wodę toaletową. Podarujmy naszemu partnerowi coś, co sprawi, że zapłonie mu krew w żyłach.

Interesujący sposób na zapełnienie wolnego czasu

prezenty
Author: sxc.hu
Source: sxc.hu
Każda wolna, wspólna chwila spędzana przed telewizorem jest w stanie zabić każdy, nawet najwspanialszy, związek szczególnie, kiedy dzieje się tak, co najmniej sześć razy w tygodniu. Wiadomo, że my kobiety, w trakcie filmu piłujemy paznokcie, wcieramy odżywkę na włosy, dbamy o siebie i mówimy tyle, że buzia nam się nie zamyka, a facet udaje, że to, co widzi w telewizji jest pasjonujące. Dlatego, miłe panie można byłoby przestać strzelać „focha” na wyjścia naszego partnera, dajmy mu trochę luzu niech wyskoczy z kolegami na laserowy paintball. Ajeżeli mamy świadomość, że nasz facet interesuje się strzelaniem, to możemy mu kupić jako prezent kurs strzelecki w warszawie.

Wszystko to pozwoli na znalezienie nowych tematów do rozmów, bo Kiedy naszego partnera nie będzie, my możemy
prezenty
Author: Shari's Berries
Source: http://www.flickr.com
iść na jogę lub oglądać z przyjaciółką ukochany serial. Warto pokazać, że jesteśmy dorosłymi ludźmi, którzy powinni czasem spędzić odrobinę czasu bez drugiej połówki i nie chodzi tylko o wyjście do pracy. Później, gdy będziemy już pod wieczór sami, bardziej docenimy wspólne chwile, znowu będziemy ciekawi dla partnera, a to jak wiemy niesamowicie ważne. Jeżeli, więc chcielibyśmy, żeby nasze związki trwały długo i szczęśliwie róbmy coś ciekawego. Lepiej nie siedźmy przed telewizorem, bo to zabija i związek i każdego z osobna. Pamiętajmy też o tym, że jeżeli dawać już jakiś podarek to od serca. Naprawdę bywa, że lepiej nie kupić nic, niż kupować oklepany prezent byle tylko coś kupić.