Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/twincoveconfections.com/includes/menu.inc).

Czym kierujemy się przy kupnie ubrań wysokiego gatunku i dlaczego nie zawsze bywa to kwestia gustu

Są na świecie faceci, którzy udają się na zakupy dopiero wtedy, gdy ich odzienie jest już tak poplamione, że nie można go w dalszym ciągu wkładać. Pewnym rozwiązaniem powyższej sytuacji będzie zakup części garderoby najwyższego gatunku, czyli przykładowo jeansów wyjściowych za 150 złotych, a nie za zaledwie 50. Trzeba, co prawda, mocno się na początku wykosztować, ale będą one bardzo dobrze służyć przez kolejne lata. W przypadku okrycia wierzchniego na porę jesienną lub zimę, warto rozważyć kupno kurteczki ze skóry.


Wystarczy odwiedzić pobliski pasaż handlowy, który mija się codziennie w drodze do pracy lub włączyć laptopa i rozpocząć poszukiwania w sieci. A sklepy wirtualne dają kupującemu bardzo duży wybór.
Dla niektórych najważniejsze będzie to, czy kurtki są markowe i czy dom towarowy gwarantuje solidną obsługę, a może jeszcze, czy rozdaje gadżety lub oferuje towary w promocji. Natomiast szybkie, czysto przypadkowe szukanie w sieci może się przykładowo sprowadzić do wklepania w klawiaturę zasłyszanego od znajomych hasła: kurtki skórzane ochnik. To, czy akurat transakcja dojdzie do skutku, zależeć będzie jednak od kilku czynników.

Wzór musi pasować do figury klienta; ważne, aby jej za bardzo nie pogrubiał. Wydatne męskie brzuchy przecież już dawno stały się tematem kawałów, rodzinnych docinek i kabaretowych występów.
Jedni panowie docenią liczne kieszenie naszyte na przodzie, a drudzy funkcjonalne zapięcia na zamek. Jedni zakupią od razu, a innych będzie interesował sposób czyszczenia, konserwacji oraz użytkowania. Zawsze będzie liczyć się wygoda i solidność wykonania. Poza tym stylowa kurtka ma mieć w sobie "to coś" i wywoływać zachwyt u wszystkich, którzy na nią popatrzą. Dobór koloru to czysta formalność, ale i kwestia gustu.

Cóż, wieki temu Cyceron pisał : "O gustach się nie dyskutuje", a obecnie można by dodać: "o tym dyskutują tylko białogłowy". W przypadku odzieży otwartą kwestią pozostaje pytanie dotyczące metek. Czy jest taktownym chełpić się firmową kurteczką i zawsze wieszać ją na wieszaku tak, aby nikt nie przeoczył wyrazów: kurtki skórzane ochnik, umieszczonych na podszewce? Zdecydowana większość odpowie, że nic w tym zdrożnego, ale znajdą się i tacy, którzy nie cierpią najróżniejszych napisów, przede wszystkim tych umieszczonych na najbardziej widocznych elementach okrycia wierzchniego. Dla takich osób wszywka wyróżniająca rękaw ledwie widocznym napisem: kurtki skórzane ochnik będzie nie do zaakceptowania.